Reklama

Slúchadlá Huawei FreeBuds 4 prichádzajú v top forme

Zdroj | Huawei
Richard Pliešovský
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Huawei predstavil svoje nové vlajkové slúchadlá. Vychádzajú z overeného dizajnu FreeBuds 3, no získali niektoré vylepšenia, ktoré im rozhodne pridajú na sexepíle a pomôžu uspieť v neskutočne tvrdej konkurencii.

Zdroj | Huawei

Nové slúchadlá sú poháňané čipom Kirin A1. Sú vybavené 14,3 mm dynamickými meničmi a tromi mikrofónmi (na každom slúchadle) určenými na zachytávanie hlasu a odfiltrovanie okolitého hluku. Aktívne potláčanie hluku údajne dokáže znížiť jeho hladinu až o 25 dB. Slúchadlá sú odolné voči striekajúcej vode podľa štandardu IPX4.

Pozrite si

Komu šliapu na päty slúchadlá Huawei FreeBuds 4i?

Každé slúchadlo je vybavené trojstupňovým dotykovým ovládaním a má hmotnosť 4,1 gramu. K zdroju signálu sa pripájajú cez Bluetooth 5.2 a podporujú súčasné pripojenie k dvom zariadeniam naraz. Slúchadlá majú režim nízkej latencie zvuku, jej hladina sa drží na 90 ms. To by malo potešiť hráčov, ktorí sa často sťažujú na oneskorenie zvuku pri akčných hrách. Huawei FreeBuds 4 majú špeciálnu funkciu, ktorou si získajú všetkých vlogerov sveta – dokážu vraj perfektne zachytiť hlas aj v hlučných prostrediach.

Výdrž slúchadiel je 4 hodiny, s nabíjacím puzdrom dajú dokopy 22 hodín. Huawei informovalo, že funkcia rýchlonabíjania dokáže dodať energiu za 15 minút na 2,5 hodín počúvania. Puzdro sa dá nabíjať cez USB-C kábel, ale aj bezdrôtovo. Postačí akákoľvek nabíjacia podložka kompatibilná so štandardom Qi.

Zdroj | Huawei

Aktuálne portfólio plne bezdrôtových slúchadiel od Huawei sa skladá z troch modelov: Huawei FreeBuds 4i, Huawei FreeBuds 4 a Huawei FreeBuds Pro.

Zdroj | Huawei

Ako vidíte na obrázkoch, slúchadlá budú k dispozícii v troch farbách (biela, strieborná a čierna). Predávať sa začnú o dva týždne, 6. júna. Medzinárodné ceny oznámené neboli, v Číne sa budú predávať za 999 čínskych juanov, čo je zhruba 127 eur.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.