Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

Techbox týždeň: Novinky od Apple, ale aj od Google, či Motoroly

Techbox týždeň: Novinky od Apple, ale aj od Google, či Motoroly
TECHBOX
Techbox týždeň: Novinky od Apple, ale aj od Google, či Motoroly

Poďte si vypočuť podcast TECHBOX TÝŽDEŇ. Nahrali ho Lissett a Richard, v 37. epizóde pre vás vybrali zaujímavosti zo sveta technologických noviniek.

Podcast TECHBOX TÝŽDEŇ pripravujeme pre vás každú nedeľu. Dozviete sa v ňom o zaujímavých novinkách zo sveta technológií. Ak ste mali rušný týždeň a nestihli ste si pozrieť naše najhorúcejšie TECH novinky na stránke TECHBOX.sk alebo radšej počúvate ako čítate, veríme, že presne tento podcast si obľúbite.

Nový TECHBOX TÝŽDEŇ podcast si vždy nájdete na Apple Podcastoch či Google Podcasts. Samozrejmosťou je Spotify, no nechýbajú ani ďalšie obľúbené platformy ako Pocket Casts, RadioPublic, Breaker a Anchor. Môžete si tak vybrať podľa appky, ktorú najradšej na podcasty používate.

Obsah pokračuje pod reklamou

Apple tento týždeň predstavil nový hardvér. K megaočakávaným iPhonom to boli až tri modely Apple Watch a slúchadlá AirPods Pro 2. generácie.

Ekonomická jazda v autom so sebou prináša hneď niekoľko výhod. Šetríte ňou totiž vaše peniaze, životné prostredie a nakoľko sa pri nej spravidla pohybujete v nižších rýchlostiach, je bezpečnejšia pre vás aj celú posádku. Google Mapy majú novú funkciu, šetrí životné prostredie aj vašu peňaženku.

Čo dokáže 200 Mpx fotoaparát v smartfóne? Motorola edge 30 ultra je prvý smartfón na svete s takýmto rozlíšením.

Odporúčame vám vypočuť si aj audio záznam z našich diskusných relácií TECHTALKS, ktoré nájdete na rovnakom mieste, ako je podcast TECHBOX TÝŽDEŇ.

Viete, že momentálne si môžete vybrať z podcastov TECHBOX TÝŽDEŇ, TECHTALKS a najnovšie aj TESTBOX?