Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.

AirPods Pro 2 oficiálne predstavené. Vylepšili všetko okrem dizajnu

AirPods Pro 2 oficiálne predstavené. Vylepšili všetko okrem dizajnu
Zdroj | Apple
Tomáš Šmidák
AirPods Pro 2 oficiálne predstavené. Vylepšili všetko okrem dizajnu
Zdroj | Apple
Zdroj | Apple

Na dnešnej Apple konferencii predstavil kalifornský výrobca okrem iných produktov, aj nástupcu populárnych slúchadiel AirPods Pro. Dizajnovo sú totožné s predošlou generáciou, no zmeny sa udiali vo vnútri.

AirPods Pro 2 sú osadené novým H2 čipom, ktorý by mal spolu s vylepšenými meničmi a upraveným zosilňovačom, zabezpečiť ešte kvalitnejší zvuk. Vďaka novému čipu sa zlepšenia dočkalo aj ANC, ktoré by malo byť až dvojnásobne lepšie oproti predošlej generácii.

Novinka tiež podporuje dotykové ovládanie priamo na slúchadlách, pomocou ktorého budete môcť meniť hlasitosť bez toho, aby ste siahali po vašom smartfóne

Obsah pokračuje pod reklamou
Zdroj | Apple

Nebolo by to Apple, keby na pódiu nepadla reč o priestorom zvuku. Pomocou predného True Depth fotoaparátu, ktorý sníma vašu vzdialenosť od zariadenia si teraz môžete prispôsobiť úroveň a vzdialenosť priestorového zvuku podľa vašich predstáv. Pribudlo tiež adaptívne prepínanie medzi režimami ANC/Ambient Noise podľa toho, v akom prostredí sa nachádzate.

Výdrž batérie sa zlepšila z pôvodných 4,5 na 6 hodín. Dokopy aj s krabičkou tak teraz budete mať k dispozícií až 30 hodín prehrávania hudby. Novinku tiež budete môcť nabíjať bezdrôtovo pomocou nabíjačky od Apple Watch a podporovaný bude aj MagSafe.

Zdroj | Apple

Na tele krabičky tiež nájdete reproduktor, ktorý vám v spolupráci s funkciou Find My, umožní nájsť vaše slúchadlá rýchlejšie a jednoduchšie. Na boku pribudlo aj miesto pre pútko, ktoré by mohlo šancu straty vašich slúchadiel značne znížiť.

AirPods Pro 2 potešia aj používateľov s menšími ušami, nakoľko v balení pribudol nový XS silikónový nadstavec. Dostupné budú od 23. septembra a začínať budú na cene 249 dolárov.