Reklama

Takto ste si užili TECHBOX ZÓNU 2023 s ASUS vychytávkami!

Roman Calík

Po vzore minulého roka, aj tentokrát sme sa zúčastnili výstavy Audio Video Kino 2023, ktorá sa konala 6. až 8. októbra najmä v priestoroch hotela NH Gate One. Pripravili sme si tam pre vás TECHBOX ZÓNU s ôsmimi skvelými TECH gadgetmi.

Čo vás zaujímalo najviac? Aké gadgety ste si počas týchto troch dní skutočne obľúbili? Toto sú naše dojmy z výstavy AVK 2023.

Ak ste nás sledovali na Instagrame, tak viete, že na výstave sa vystriedali stovky návštevníkov. Mnoho z nich pri návšteve TECHBOX ZÓNY zostalo prekvapených, že naša prezentácia nebola len o audio a video technike. Ale práve takéto spestrenie vás potešilo, naše TECH gadgety ste si doslova mohli užiť naplno.

Obsah pokračuje pod reklamou

Tentokrát sme na produkty mali vyhradenú izbu číslo 605 na šiestom poschodí hotela. V redakcii totiž netestujeme len automobily a smartfóny, ale rukami nám prejde množstvo zaujímavých TECH hračiek, pričom sme niektoré zobrali na výstavu AVK 2023, aby sme vám ich mohli ukázať. Špeciálne upozorníme na trojicu noviniek ASUS, ktoré ste mohli vidieť naživo!

Mimoriadne vás zaujala nová herná konzola ASUS ROG Ally, a to musíme zdôrazniť, že nie len tých menších, ktorých hry sú stredobodom ich záujmu. Najviac vás prekvapila jej všestrannosť, keďže ide v podstate o počítač s plnohodnotným systémom Windows 11. Páčila sa vám najmä predstava mať ho doma pripojený k externému monitoru a využívať ho ako domáci počítač, pričom na cesty si zoberiete len samotnú konzolu, aby ste mohli naplno hrať všetky dostupné počítačové hry.

Práve Windows 11 zabezpečuje, že sa tu dostanete k bohatým knižniciam veľkých hráčov na trhu ako Steam, Epic Games, Xbox Live a mnohých ďalších. Pripravili sme si pre vás aj niekoľko hier, aby ste túto hernú konzolu a jej výkon mohli vyskúšať aj naživo. A teda hralo, hralo a hralo sa!

Veľký záujem si vyslúžila aj dvojica notebookov od spoločnosti ASUS so špičkovými OLED displejmi. Model S 13 OLED sa vyznačuje hmotnosťou len 1 kilogram (dokonca tesne pod kilogram) a hrúbkou 1 centimeter, čo ocenil každý jeden návštevník našej TECHBOX ZÓNY. Tenké rámčeky okolo krásneho OLED displeja boli už len čerešničkou na torte.

Ešte viac ste boli príjemne šokovaní, keď ste si do ruky zobrali druhý model od rovnakej spoločnosti, ExpertBook B9 OLED, ktorý má hmotnosť len 990 gramov. Taktiež sa vám páčila konštrukcia z horčíkovej zliatiny, ktorá bola matná a na prvý pocit zbytočne nechladila. Dobré je, že takýto notebook vydrží aj nejaké tie pády, má totiž certifikáciu pre americký vojenský štandard MIL-STD 810H.

Všetky novinky TECHBOX zóny 2023 si môžete pozrieť v samostatnom článku. Vidíme sa o rok priatelia? Náš tím TECHBOX sa na vás už teraz teší, opäť si pokecáme a radi vám ukážeme ďalšie TECH novinky z našej redakcie. Veľká vďaka patrí okrem vás aj našim partnerom, ktorých produkty či elektromobil sme vám tento rok mohli takto naživo ukázať.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.