Reklama

Spoznajte a vyhrajte výkonný dizajnový zvlhčovač vzduchu Stadler Form Karl!

Zdroj | Stadler Form
Zdroj | Stadler Form
TECHBOX
Zdroj | Stadler Form
Zdroj | Stadler Form

Komfort v našej vlastnej domácnosti alebo kancelárii je základom spokojného života. Často si to ani neuvedomujeme, no do veľkej miery náš komfort ovplyvňuje aj vzduch, ktorý pri trávení času v týchto interiéroch dýchame.

Suchý vzduch môže byť príčinou, prečo nás štípu oči, škriabe v hrdle alebo pociťujeme zdanlivo neopodstatnenú bolesť hlavy. Ak sme v prostredí so suchým vzduchom dlhodobo, môže to mať negatívny dopad na náš spánok, produktivitu či celkovú pohodu.

Ideálnym riešením na tento problém je zvlhčovač vzduchu, pomocou ktorého si môžeme zvýšiť vlhkosť vzduchu v interiéri na optimálnych 40 – 60 %. Dokonale sa o to dokáže postarať nový zvlhčovač vzduchu Karl od švajčiarskej spoločnosti Stadler Form, ktorý aktuálne môžete vyhrať hlasovaním v ankete Mobil roka 2022 powered by O2!

Obsah pokračuje pod reklamou

Zvlhčovač vzduchu Karl je na prvý pohľad veľmi nenápadným spoločníkom do domácnosti, pod čo sa okrem jeho kompaktným rozmerom podpisuje aj elegantný dizajn s textilným poťahom, vďaka ktorému zapadne do každého interiéru. Netreba sa však nechať oklamať rozmermi, zvlhčovať totiž dokáže aj väčšie miestnosti o veľkosti až do 100 m2.

Do vzduchu dokáže dostať až 690 gramov vody za hodinu, čo definuje jeho vysoký výkon. Jeho nádoba ponúka objem 4,6 litra a výnimočná je aj tým, že ju možno pomocou špeciálneho otvoru na vrchu zvlhčovača plniť aj počas jeho plnej prevádzky.

Dôležitou vlastnosťou modelu Karl najmä v súčasnom období je aj jeho energetická úspora, ktorú zabezpečuje technológia Adaptive Humidity™. Vybrať si môžete zo štyroch úrovní (40 %, 45 %, 50 % a 55 %), po ktorej dosiahnutí sa zvlhčovač vďaka tejto technológii automaticky vypne a naopak, akonáhle vlhkosť vzduchu klesne pod. požadovanú úroveň, zvlhčovač vzduchu sa znovu spustí. Jeho prevádzka je navyše mimoriadne tichá, vďaka čomu môžu si ho môžete nechať pokojne zapnutý aj v noci.

Pozrite si

Spúšťame anketu Mobil roka 2022 powered by O2. Hlasujte a vyhrajte 9 cien!

Keďže zvlhčovače priamo ovplyvňujú ovzdušie v interiéri, nie je jedno, aký vzduch doň vypúšťajú. Súčasťou zvlhčovača vzduchu Stadler Form Karl je preto dvojica antibakteriálnych zvlhčovacích filtrov, ktoré pre odparovanie takmer dokonale čistej vody dopĺňa dezinfekčná kocka Water Cube.

Zvlhčovač možno ovládať pomocou dotykových tlačidiel navrchu, no vďaka zabudovanému Wi-Fi modulu môžete mať kontrolu nad všetkými jeho funkciami prostredníctvom mobilnej aplikácie. Priamo doma, ale pokojne aj na diaľku, tak môžete skontrolovať úroveň vlhkosti, aktivovať časovač vypnutia či zapnúť detský zámok, ktorý zamkne práve spomínané dotykové ovládanie na zvlhčovači.

Extra výkonný zvlhčovač vzduchu Karl od Stadler Form môže byť váš. Stačí, ak najneskôr do polnoci 24. februára 2023 kliknete na stránku Mobilroka.sk a odovzdáte váš hlas nominovaným produktom, medzi ktorými v kategórii GADGET roka 2022 figuruje aj samotný Karl.

Hlasovaním v ankete Mobil roka 2022 powered by O2 môžete vyhrať aj ďalšie skvelé ceny, ako napríklad smartfóny Samsung Galaxy A53 5G od O2 a Motorola edge 30, najvyspelejší robotický vysávač a mop 2v1 na svete iRobot Roomba Combo j7+, slúchadlá Xiaomi Buds 3, či bezpečnostné riešenie ESET Mobile Security pre Android a ESET Family Security Pack.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.