Reklama

Spoločnosť Razer odhalila Pro verziu futuristickej masky proti COVIDU!

Zdroj | Razer
Michal Sobek
Zdroj | Razer
Zdroj | Razer

Pred rokom na výstave CES spoločnosť Razer ukázala svoju masku Zephyr a presne o rok neskôr sme sa na rovnakej akcii dočkali aj jej Pro verzie. Tá má dokonca zosilňovač hlasu.

Pozrite si

Razer predstavuje šialené koncepty v podobe smart rúška a futuristického kresla

Celosvetová pandémia COVID-19 neutícha, a tak sa v spoločnosti Razer rozhodli, že vylepšia svoj aktuálny model masky Zephyr. Maska vyzerá stále futuristicky a nevídane, čo môže osloviť dosť špecifickú skupiny záujemcov, ale aj hráčov.

Zephyr Pro je priehľadná maska ​​s ventilátormi a obojsmernými vzduchovými filtrami. Nebol by to Razer, keby nepridal aj poriadne RGB podsvietenie. Maska obsahuje vstavanú batériu, no spoločnosť neuvádza výdrž ani spôsob nabíjania.

Keďže toto zariadenia na tvári prirodzene tlmí ľudský hlas, tak verzia Pro pridáva zosilňovač hlasu, takže vás bude počuť už naozaj každý.

Aktuálna verzia Pro má popruhy, ktoré sa tiahnu okolo hlavy, nie okolo uší ako predchádzajúci model. To môže byť pri dlhšom nosení pohodlnejšie.

Zdroj | Razer

K dispozícii je aj sprievodná mobilná aplikácia, cez ktorú môžete napríklad meniť farby a intenzitu RGB osvetlenia. Nechýbajú tiež vnútorné svetlá, ktoré osvetlia vašu tvár cez priehľadnú masku, o ktorej Razer hovorí, že má ochrannú vrstvu proti zahmlievaniu.

Maska Razer Zephyr Pro obsahuje vymeniteľné filtre N95. Tie Razer ponúka na predaj na svojej oficiálnej stránke.

Pozrite si

Vonkajšia kamera Eve si posvieti na zlodejov

Určite ide opäť o zaujímavý počin spoločnosti, ako zaujať publikum a najmä hráčov, ktorí si to reálne kúpia. V minulosti sme už mohli vidieť, že pôvodný model Zephyr bol celkom v tejto komunite hráčov obľúbený.

Pôvodný model Zephyr sa predáva za 99 dolárov. Model Pro by mal byť dostupný niekedy v priebehu tohto roka, ale Razer zatiaľ neoznámil cenovku.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.