Reklama

Spinciti - elegantný cestný elektrobicykel za prijateľnú cenu

Zdroj | Indiegogo
Michal Biznár
Zdroj | Indiegogo
Zdroj | Indiegogo

Na crowdfundingovej stránke Indiegogo sa objavil opäť zaujímavý projekt elektrobicyklu. Tentokrát ide o cestný bicykel Spinciti, ktorý láka na dostupnú cenu.

Po dizajnovej stránke ide o minimalistický kúsok, ktorý ponúka viacero farebných spracovaní a tri možnosti dizajnu rámu. Nechýbajú farebne odlíšené kolesá, ktoré pôsobia retro štýlom a blatníky. Ide primárne o bicykel určený na presúvanie sa po meste.

Zdroj | Indiegogo
Pozrite si

Xiaomi má nový elektrický bicykel, ktorý cenou poráža konkurenciu

Čo sa týka špecifikácií, bicykel Spinciti ponúka dojazd približne 80 kilometrov na jedno nabitie. O dojazd sa postará 48 V batéria od LG a bicykel bude poháňaný Spinciti E-motorom, ktorý je k dispozícii v troch variantoch – 250 W, 350 W a 500 W. Výkon motoru je dobre si vyberať podľa hmotnosti cyklistu a tiež preferovaných ciest. Pokiaľ obľubujete kopce, je lepšie siahnuť po výkonnejšom motore.

Spinciti ponúka päť režimov asistencie, ktoré následne prispôsobujú aj finálny dojazd. Samozrejmosťou bicyklu je prepojenie cez Bluetooth na smartfón aplikáciu, ktorá vám zobrazuje najdôležitejšie údaje o dojazde, aktuálnej rýchlosti či spálených kalóriách. Nechýba podpora pre aplikácie Strava či Apple Health.

Napriek tomu, že výrobca bicyklu Spinciti hovorí o super-ľahkých materiáloch, rám je vyrobený z hliníku a celková hmotnosť bicyklu je od 21 do 23 kilogramov v závislosti od motora. Takáto hmotnosť nie je odlišná od toho, čo ponúka konkurencia.

Zdroj | Indiegogo
Pozrite si

Gateway – elektrický bicykel z Indiegogo

Pokiaľ vás bicykel Spinciti zaujal, predobjednať sa dá za prijateľnú cenu 990 € vo verzii s 250 W motorom, 1 171 € za verziu s 350 W motorom a 1 351 € za verziu s najvýkonnejším 500 W motorom. Ide o predobjednávkové ceny, ktoré platia v rámci kampane na Indiegogo. Finálna cena bude pri každom modeli približne o 40 % vyššia. Bicykel Spinciti bude dostupný od apríla 2020.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.