Reklama

Gateway - elektrický bicykel z Indiegogo

Zdroj | Gateway
Michal Biznár
Zdroj | Gateway
Zdroj | Gateway

Na crowdfundingovej stránke Indiegogo sa objavila zaujímavá kampaň. Ide o elektrický bicykel Gateway, ktorý ponúka slušný dojazd a štýlový dizajn.

Bicykel Gateway zaujme štýlovým dizajnom, ktorý ponúka viacero farebných spracovaní vrátane maskáčového motívu. V prednej časti bicyklu tiež nájdeme masívny LED svetlomet. Nechýbajú blatníky a odpruženie.

Pozrite si

Značka NIU sa môže pochváliť štýlovým skútrom, mopedom aj bicyklom

Kalifornská firma, ktorá za bicyklami stojí, predstavila dva modely – Gateway a Gateway Booster. Kým prvá verzia ponúka rýchlosť 45 kilometrov za hodinu a dojazd 65 kilometrov na jedno nabitie, verzia Booster ponúka rýchlosť o desať kilometrov viac a 112-kilometrový dojazd.

Na základe týchto vlastností ide tak skôr o akýsi hybrid medzi elektrickým bicyklom a mopedom, keďže elektrický bicykel by mal mať obmedzenú rýchlosť na 25 kilometrov za hodinu.

Model Gateway ponúka 500 W motor a model Gateway Booster 1 200 W motor, čím sa hodí aj mimo hlavných ciest. V ráme bicyklu sa nachádza vymeniteľná batéria ako pri ostatných elektrobicykloch. O stave batérie či dojazdu vás bude informovať LCD displej.

Zdroj | Indiegogo
Pozrite si

Rottwellmeyer Otto – už aj moped má elektrický pohon

Čo sa týka cien, model Gatway má finálnu cenu nastavenú na 2 399 dolárov a model Booster na 3 499 dolárov. Uvádzacia cena na portáli Indiegogo je však oveľa zaujímavejšia. Ak si predobjednáte model Gateway, môžete ho mať za cenu 1 303 €. Model Booster sa v limitovanej ponuke predáva za 2 774 €.

Termín dodania týchto elektrických bicyklov je plánovaný na apríl budúceho roku. Na výber bude päť farebných spracovaní – čierna, červená, biela, modrá a spomínaná maskáčová. Na výber sú tiež dva typy kolies – cestné a horské. Do konca kampane na Indiegogo ostali ešte dva mesiace a už sa podarilo vyzbierať väčšinu plánovaných financií.

Zdroj
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.