Reklama

Špičkové slúchadlá od Huawei s funkciou ANC sú teraz až o takmer 27 % lacnejšie

Zdroj | Huawei
Michal Sobek
Zdroj | Huawei
Zdroj | Huawei

Bezdrôtových slúchadiel je na trhu skutočne veľa. Ak však hľadáte niečo sa štýl klasických slúchadiel AirPods, ktoré ale majú aj funkciu aktívneho potlačenia okolitých ruchov, tak sa núkajú slúchadlá Huawei FreeBuds 4. Tie sú navyše až o takmer 27 % lacnejšie.

Pozrite si

Slúchadlá Huawei FreeBuds 4 prichádzajú v top forme

TECH DEALS je pravidelný denný seriál s tipmi na najrôznejšie zľavnené produkty. Do TECH DEALS vyberáme výhradne produkty s pridanou hodnotou a za najnižšie ceny na trhu z renomovaných e-shopov.

Slúchadlá majú veľmi podobný dizajn slúchadiel, s akým prišli aj AirPods, teda klasická konštrukcia bez gumených nadstavcov a pomerne dlhá nožička. Každé slúchadlo pritom váži iba 4,1 gramu, takže nebude problém ani niekoľko hodinové počúvanie hudby.

Nožičky obsahujú aj dotykové plochy, ktoré slúžia na ovládanie hudby a na spodnej strane je aj mikrofón, takže váš hlas pri hovore bude zreteľný. Nechýba ani certifikácia IPX4 proti striekajúcej vode.

Pozrite si

Porazí Dávid Goliáša? Porovnali sme Apple AirPods Pro s Huawei FreeBuds 4

Vo vnútri sa nachádzajú 14,3-milimetrové dynamické meniče, ktoré majú zabezpečiť kvalitný a čistý hudobný prednes. K tomu pripočítajte aj funkciu aktívneho odhlučnenia okolitých ruchov (ANC). Tá dokáže znížiť hlasitosť okolitého zvuku až o 25 dB.

Samotné slúchadlá majú v sebe procesor Kirin A1, ktorý sa stará o stabilitu pripojenia. K tomu slúži technológia Bluetooth 5.2 a navyše podporujú súčasné pripojenie k dvom zariadeniam naraz. Slúchadlá majú režim nízkej latencie zvuku, jej hladina sa drží na 90 ms. To by malo potešiť hráčov, ktorí sa často sťažujú na oneskorenie zvuku pri akčných hrách.

Zdroj | Huawei

Nabíjacie puzdro má kruhový tvar a je v ňom skrytá batéria, ktorá udrží slúchadlá nabité po dobu 22 hodín. Samotné slúchadlá vydržia hrať na jedno nabitie okolo 4 hodín. K dispozícii je aj funkcia rýchlo nabíjania, keď za 15 minút dostanete „šťavu“ na 2,5 hodiny počúvania hudby.

Pri vstupe do predaja sa ich cena pohybovala na úrovni 135 eur. Aktuálne však cenovka išla pod sumu 100 eur, konkrétne tento kúsok môže byť váš už za 99 eur, čo je úspora 36 eur alebo aj takmer 27 %.

Aktuálne ceny nájdete aj na Heureka.sk:

 

TECHBOX.sk môže za predaj produktu v článku získať províziu formou affiliate programov slovenských e-shopov a porovnávačov cien.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.