Samsung Lifestyle TV prinášajú nový dizajn a viac funkcií

ZDROJ | Samsung

Samsung predstavil nový modelový rad 2021. Okrem špičkových modelov s microLED panelom prišli aj Mini LED TV v novej sérii Noe QLED a tiež vynovená rada Lifestyle.

Klasický model Samsung The Frame sme po prvý raz videli v roku 2017, už vtedy spôsobil poriadny rozruch. Zmenil ponímanie televízora, povýšil ho na umelecké dielo a preto si ho kúpilo viac ako milión používateľov.

ZDROJ | Samsung

Najnovšia generácia síce vychádza z pôvodného konceptu, ponúka však viac funkcií a tenšie telo – je až o 46 % užší, čo zodpovedá bežnému rámu na obraz. Rám je už tradične odnímateľný, dodáva sa v piatich farbách a v dvoch odlišných štýloch (Modern a Beveled).

S The Frame máte už tradične možnosť získať prístup do internetovej galérie Art Store, v ktorej si môžete vybrať z viac ako 1 400 umeleckých diel. O kurátorstvo sa stará umelá inteligencia, ktorá pri výbere dokáže zohľadniť vkus používateľa. Pripomíname, že ide o platenú službu.

ZDROJ | Samsung

The Frame nie je jediný lifestylový televízor, ktorý Samsung ponúka. V jeho portfóliu nájdete modely The Serif, The SeroThe Sero, The Terrace alebo The Premiere.

The Serif je mimoriadne trendový televízor, ktorý predstavili dizajnéri z Bouroullec Brothers. Vďaka svojmu podpisovému profilu v tvare „I“ vyzerá dobre z každého uhla.

The Sero je televízor pre vaše mobilné zariadenia – dá sa totiž otočiť na výšku a zobraziť tak vaše zábery na celej obrazovke. Zážitok umocňuje 4.1-kanálové audio so 60 W výkonom.

The Terrace je určený na používanie v exteriéri, napríklad v altánku, či na terase. The Premiere vám prinesie kinozážitok do obývačky, zvlášť ak si vyberiete 130″ obrazovku.

Pozrite siSamsung The Frame – televízor s pridanou umeleckou hodnotou

Samsung v najbližších rokoch zjednotí výrobu televízorov tak, aby dosiahol dlhodobú udržateľnosť. Bude sa usilovať o maximálne zmenšenie uhlíkovej stopy a zníženie energetickej náročnosti. Spotrebiče bude dodávať v koncepte Eko-balenie, ktoré je oceňované aj samotnými používateľmi.

ZDROJ | Samsung

Okrem toho začína už tento rok predávať televízory s diaľkovými ovládačmi schopnými dobíjať sa vonkajším aj interiérovým svetlom, vďaka čomu sa za sedem rokov ušetrí takmer 100 miliónov batérií typu AAA. Je potešujúce, že spoločnosť takéhoto významu berie ekológiu nielen ako marketingový slogan, ale aj ako systematické znižovanie negatívneho dopadu na doráňanú planétu.

ZdrojTlačová správa

Komentáre k článku