Reklama
Správa dňa

Robot Tesla Optimus sa oneskorí

  • včera
  • X
11 správ

Huawei Watch 3 získavajú aktualizáciu na HarmonyOS 3. Ide o veľký uprgrade, ktorý okrem iného prináša funkciu SuperLink. Tá umožní pripojiť hodinky k smartfónu Huawei a slúchadlám Bluetooth jediným gestom, potiahnutím prstom po displeji hodiniek.

Zobraziť celú správu

Google musí zaplatiť veľké odškodné po tom, ako urovnal súdny spor za údajné klamanie používateľov a narušenie ich súkromia. Karl Racine, generálny prokurátor Washingtonu DC, ktorý nedávno vyhral proti Grubhub, obvinil Google z porušovania zákona o ochrane spotrebiteľa a používania a návrhov, ktorých cieľom je oklamať používateľov, aby robili veci, ktoré nie sú pre nich užitočné.

Zobraziť celú správu

Contemporary Amperex Technology (CATL) oznámil, že jeho nová fabrika na výrobu lítium-iónových batérií v Nemecku spustila sériovú výrobu. Ide to prvú továreň na výrobu lítium-iónových batérií mimo Číny. CATL je najväčší svetový výrobca batérií pre elektromobily.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Čo môžeme očakávať v roku 2023 od Apple? Je možné, že spoločnosť konečne predstaví AR/VR headset pre zmiešanú realitu. Aktualizuje veľkú časť svojich Macov, vrátane Macu Pro, ktorý je z ešte roku 2019. Na jeseň pribudne nová séria iPhone 15 a Apple Watch. Očakáva sa tiež príchod nového iPadu mini.

Zobraziť celú správu

Canoo žaluje päť svojich bývalých manažérov a obviňuje ich z krádeže duševného vlastníctva na spustenie spoločnosti Harbinger, výrobcu elektrických nákladných dodávok. O tomto zaujímavom startupe sme písali napríklad tu, alebo tu.

Zobraziť celú správu

Vieme ako budú vyzerať smartfóny Samsung Galaxy A34 a Galaxy A54. Portál TheTechOutlook získal a zverejnil oficiálne vyzerajúce 360-stupňové vykreslenie modelov Galaxy A34. Očakáva sa, že Galaxy A34 bude mať 6,5″ displej a bude ho poháňať čip Exynos 1280. Ďalší portál, Android Headlines zverejnili render Galaxy A54. Rovnako ako A34, aj toto zariadenie preberá vzhľad Galaxy S23. Mal by mať 6,4″ displej, trojitý fotoaparát a 5 000 mAh batériu.

Zdroj | The Techoutlook
Zobraziť celú správu

CATL začína produkciu batérií v Nemecku. Ide o prvú továreň na výrobu lítihium-iontových batérií, ktorú výrobca postavil mimo domovskej Číny. Ročná výroba by mala byť na úrovni 8 GWh no do budúcna by sa mala zvýšiť na 14 GWh. Jej výstavba stála 1,8 miliardy eur a dá prácu viac ako 2 000 ľuďom.

Zobraziť celú správu

Tesla Model Y sa stala najpredávanejším autom v Európe. November 2022 bol pre americkú automobilku mimoriadne úspešný, nakoľko zaznamenala medziročný nárast predajov vozidiel Model Y na úrovni 260 %. S počtom 19 1444 kusov sa tak stal celkovo najpredávanejším autom za tento mesiac v Európe. Väčšina z nich pochádzala z Gigafactory Berlin.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.