Reklama
Správa dňa

Spotify testuje zoznamy skladieb generované AI

11 správ

Chceli ste si niekedy vytvoriť vlastný komix? Marvel chystá aplikáciu Marvel: Create Your Own, ktorá umožní výber postavy z Marvel univerza, výber pozadia a tiež textu do komixovej bubliny. Služba zatiaľ nie je dostupná, no môžete sa zaregistrovať na stránku, kde vás budú informovať, keď bude. Svoje výtvory môžete potom zdieľať s Marvel komunitou.

 

Zobraziť celú správu

Spoločnosť HMD vypustila novú aktualizáciu pre smartfón Nokia 8. Okrem vylepšenej stability pribudli bezpečnostné vylepšenia a zmena používateľského rozhrania. Aktualizácia sa dá stiahnuť pod názvom Oreo 4 390.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Jedna z najočakávanejších hier budúceho roku je Red Dead Redemption 2, ktorá mala pôvodne výjsť už tento rok. Dánsky obchod CoolShop však nečakane uverejnil možný dátum vydania 8. júna 2018, informoval portál express. Uvidíme, či štúdio Rockstar Games dátum potvrdí.

Zdroj | Rockstar Games
Zobraziť celú správu

Svetlo sveta uzrel nový headset pre virtuálnu realitu Pico Neo, ktorý sa môže pochváliť funkciou 6DoF, čiže 6-uhlovým snímaním pohybu. VR Headset disponuje duálnou kamerou, ktorá sníma okolité prostredie. Predobjednávková cena je 749 dolárov.

Zdroj | Pico Neo
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.