Reklama
Správa dňa

Ruší YouTube chronologický infokanál?

24 správ
Obsah pokračuje pod reklamou

Výrobca luxusných hodiniek, spoločnosť Tag Heuer pripravuje vlastné hodinky postavené na Android Wear, ktoré budú verejnosti predstavené už 9. novembra. Podľa informácií, ktoré uviedol server 9to5Google by mala byť ich cena na úrovni 1 800 USD.

Zobraziť celú správu

HTC pripravuje predstavenie nového smartfónu, ak teda patríte k fanúšikom tejto značky, určite si do kalendára zapíšte dátum 20.10.2015. Vtedy sa totiž dozvieme o novinke všetko. Jej predstavenie navyše môžete sledovať aj naživo.

HTC predstavenie #BeBrilliant

Zobraziť celú správu

Twitter údajne plánuje veľkú zmenu v prvku, ktorý ho až doposiaľ charakterizoval. Ak túto sociálnu sieť používate určite viete, že jeden príspevok (Tweet) je obmedzený na 140 znakov. To by sa vraj malo čoskoro zmeniť a používatelia by mali mať možnosť posielať aj dlhšie tweety. Okrem toho by sa do dĺžky tweetu nemali započítavať odkazy a mená používateľov. Na novinku upozornil server Appadvice.

Zobraziť celú správu

Samsung uverejnil niekoľko videí, v ktorých ukazuje funkcie nových hodiniek Gear S2. Dozviete sa tak napríklad o ovládaní hodiniek, telefonovaní, úspornom režime a podobne.

https://www.youtube.com/watch?v=bBlEgZl8ufM&feature=player_embedded

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=bzXrdZGZlvU

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=UkW6Qmg8NCI

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

UPC rozširuje svoje digitálne služby na východnom Slovensku. Od 1. októbra si tak digitálne triple play od UPC budú môcť užívať aj obyvatelia Sabinova a Čiernej nad Tisou.

Zobraziť celú správu

Logitech predstavuje novú bezpečnostnú kamerku Logi Circle, ktorá je schopná streamovať HD video kdekoľvek na svete ste. Okrem toho vie cez mobilnú appku zobrazovať tzv. Day Brief, teda najdôležitejšie udalosti z dňa.

Zdroj | Logitech
Zobraziť celú správu

HTC zverejnilo zoznam modelov, ktoré dostanú Android 6.0. Presný termín síce zverejnený nebol, no nový Android majú dostať do konca tohto roka.

https://twitter.com/HTCUSA/status/648907021660614656/photo/1

Zobraziť celú správu

Seriál The X-Files (Akty X) s Mulderom a Sculliovou v pôvodnom obsadení je späť! Pozrite si prvý trailer.

https://www.youtube.com/watch?v=_1SmJUBT5q0

Zobraziť celú správu

Oficiálne! Plne elektrické SUV Tesla Model X príde do predaja s cenou od 132 000 dolárov. Top verzia dokáže zrýchliť na 100 km/h za 3,3 sekundy a má dojazd cez 400 km! A prečo má také divné dvere? Tu je názorná ukážka.

Zdroj | Engadget
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.