Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

22 správ

Jeden z najúspešnejších odolných smartfónov na slovenskom trhu, model CAT S30, znižuje svoju cenu. Tá sa po zlacnení dostala pod úroveň 200 eur. Novinku je možné kúpiť vo viacerých slovenských obchodoch alebo u operátorov O2, Orange a Telekom.

Zdroj | Caterpillar
Zobraziť celú správu

Finančné organizácie po celom svete musia čeliť čoraz sofistikovanejším kybernetickým hrozbám. Dôsledkom toho neustále narastajú aj náklady spojené s kyberútokmi – či už ide o samotné straty spôsobené incidentom alebo náklady súvisiace s nápravou škôd. Podľa prieskumu 1 spoločnosti Kaspersky Lab a B2B International utrpeli finančné inštitúcie v minulom roku jedným kyberútokom v priemere takmer miliónovú stratu (926,000 dolárov, čo je v prepočte 861,551 eur pri aktuálnom kurze).

Zdroj | Kaspersky Lab
Zobraziť celú správu

Telekom v rámci novovytvorenej platformy Innovation Geeks pripravil Big Data Hackathon, na ktorom si účastníci s pomocou skúsených mentorov budú môcť v priebehu víkendu vyskúšať pracovať s reálnymi telco dátami a vyhrať 3 000 eur pre každú súťažnú kategóriu. Telekom Big Data Hackathon bude prebiehať v dňoch 12. až 14. mája v Bratislavskom Impact Hube.

Zdroj | Telekom
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Známa spoločnosť Casio predstavila nové inteligentné hodinky G-Shock GPW-2000 s vodeodolnosťou do 200 metrov, nabíjaním batérie solárnou energiou, Bluetooth pripojením (nielen na aktualizáciu času) a mnohými ďalšími funkciami. Novinka sa začne predávať v priebehu mája 2017 za cenu 800 dolárov.

Zdroj | Casio
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Spoznajte najnovší prírastok do rodiny prenosných, skutočne vodotesných reproduktorov Ultimate Ears, ktoré so sebou môžete vziať kamkoľvek. Nový malý reproduktor Ultimate Ears WONDERBOOM, s Bluetooth pripojením, má značnú osobitosť a prekvapivo mohutný zvuk. Očakáva sa, že reproduktor Ultimate Ears WONDERBOOM bude k dispozícii na Slovensku prostredníctvom e-shopu Alza od apríla 2017 za odporúčanú cenu 99.99 eur.

https://youtu.be/ojuz7P56URw

Zobraziť celú správu

Už od dnes si môžu zákazníci v Orangei objednať mobilné telefóny Samsung Galaxy S8 a S8+. Špecifickou črtou vlajkových lodí, ktoré výrobca oficiálne odhalil len včera, je krásny dizajn, ktorému dominuje Infinity displej. Zákazníci Orangeu môžu oba telefóny získať medzi prvými, a to už od 1 eura pri nákupe na splátky. Predobjednávky potrvajú do 19. apríla, oficiálny predaj štartuje 28. apríla. Samsung Galaxy S8 bude v predaji za 799 eur a väčší model Samsung Galaxy S8+ za 899 eur.

Zobraziť celú správu

Olympijský víťaz a majster sveta Matej Tóth spúšťa celoslovenský detský projekt Športová akadémia Mateja Tótha, ktorej je O2 hlavným partnerom. Vďaka tejto spolupráci získa až 24 škôl z celého Slovenska grant na športový program v réžii Mateja Tótha a jeho profesionálneho tímu.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.