Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
9 správ

Stan Lee dostane v roku 2023 dokument na Disney+. Autor a editor Marvel komiksového univerza Stan Lee zomrel vo veku 95 rokov v roku 2018. Dňa 28. decembra 2022 (kedy by mal autor 100 rokov) oznámilo Disney+ na svojom Twitter profile úžasnú novinku. Platforma pracuje na dokumente, ktorý bude opisovať jeho osobný aj pracovný život. Presný dátum vydania ešte nie je známy.

Zobraziť celú správu

PlayStation Plus predstavilo nové tituly pre mesiac január. Prvou bude singleplayerová adventúra Star Wars Jedi: Fallen Order. Druhým titulom bude postapokalyptické RPG Fallout 76 a tretím dobrodružná „platformovka“ Axiom Verge 2. Všetky hry budú dostupné od 3. januára 2023.

Zobraziť celú správu

Nový Avatar dosiahol výrazny míľnik. „Avatar: The Way of Water“ mal svoju premiéru 6. decembra 2022. Len po pár týždňoch premietania ohlásili Disney/20th Century pozitívne finančné výsledky. Titulu sa totiž pokračilo prekročiť tržby 1 miliardy dolárov.

Zobraziť celú správu

Samsung Galaxy S24 Ultra má priniesť nový telefoto senzor. Len nedávno po oznámení dátumu predstavenia nového Galaxy S23 Ultra sme sa dočkali informácií o nástupcovi Galaxy S24 Ultra, ktorý bude predstavený niekedy v roku 2024. Leaker s menom „Ice Universe“ oznámil, že nový senzor „adoptuje nové riešenie“, ktoré by malo výrazne zvýšiť kvalitu fotografií.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Twitter zažil rozsiahly výpadok. Desiatky tisíc užívateľov po celom svete hlásilo problémy s načítaním alebo prihlásením sa do siete. Elon Musk sa vyjadril, že výpadky má na svedomí „výrazná“ aktualizácia backendových serverov. Po jej dokončení by sa mala zvýšiť rýchlosť webovej stránky aj samotnej aplikácie.

Zobraziť celú správu

„Avatar: The Way of Water“ mal pôvodne oveľa viac scén so zbraňami. Režisér James Cameron ich však pri finálnom strihu z filmu odobral. Chcel totiž aby mal film lepšie vyváženie medzi krásou, spiritualitou a akčnosťou. „Ja sám som z filmu vystrihol približne 10 minút zameraných na boj so zbraňami“ vyjadril sa režisér.

Zobraziť celú správu

Rivian odhaľuje detaily svojich budúcich elektrických modelov. Ak si chcete dnes kúpiť nový model Rivian R1T alebo R1S dostanete ich len v konfigurácií so 4 motormi a výkonom 835 koní. Výrobca však tvrdí, že aktuálne pracuje aj na dvojmotorových verziách s pohonom 4×4 a výkonom 600 a 700 koní. Výkonnejšia varianta by mala vedieť pokoriť 100 km/h za približne 3,5 sekundy.

Zobraziť celú správu

Nissan Leaf a solárne panely eliminovali účet vinárstva za elektrinu. Výhody tohto základného elektromobilu zúročil majiteľ vinárstva v Austrálii. Využíva batériu z Leafu na napájanie vinárstva v noci, čím eliminuje účet za elektrinu. Ročne údajne minul na elektrinu asi 6 000 dolárov a rozhodol sa investovať do solárnych panelov. Tým si znížil účet asi o 4 000 dolárov.

Zobraziť celú správu

Vývojár využil zraniteľnosť v systéme iOS 16 na zmenu systémového písma bez jailbreaku. Zhuowei Zhang využíva zraniteľnosť CVE-2022-46689 na prepísanie predvoleného písma v iOS.

Zobraziť celú správu