Reklama
Správa dňa

Xiaomi 14 Ultra bude mať veľký 1-palcový senzor Sony LYT900

29 správ
Obsah pokračuje pod reklamou

Huawei si, podľa CNBC, najal bývalú kreatívnu šéfku Apple, Abigail Brody, aby im pomohla s používateľským rozhraním. Brody sa v Huawei stáva šéfkou pre dizajn UX. Huawei zároveň zakladá nové dizajnové štúdio priamo v USA.

Zobraziť celú správu

Tokyo Motor Show odhalila ďalšiu zaujímavú vec. Yamaha totiž predstavila humanoidného jazdca motorky s názvom MotoBot. MotoBot má byť schopný jazdiť po okruhu rýchlosťami cez 200 km/h, no na to si musí ešte počkať, stále je totiž vo vývoji, chudák má ešte pomocné kolieska.

https://www.youtube.com/watch?v=4asCK8yamb0

 

Zobraziť celú správu

IBM plánuje kúpiť spoločnosť The Weather Company, ktorá stojí za portálom Weather.com alebo TV Weather Channel, informoval o tom portál MarketWatch. Spoločnosť by mala zapadnúť do portfólia ako dodávateľ informácií pre unikátny počítač Watson.

Zobraziť celú správu

Toyota na výstave Tokyo Motor Show predstavila miniatúrneho robotíka Kirobo Mini, čo vo voľnom preklade znamená mini nádej. To je však vzdialené tomu, čo má Kirobo Mini robiť. V aute bude totiž v budúcnosti sledovať správanie a nálady vodiča a predchádzať tak možným nehodám.

Zdroj | Toyota
Zobraziť celú správu

Samsung dnes oficiálne predstavil už dávnejšie odhalený mega tablet Galaxy View. Podľa oficiálnych zdrojov má 18,4″ Full HD displej, 8-jadrový procesor (1,6 GHz), 2 GB RAM, 64 GB internú pamäť, LTE modem, a 2,1 Mpx webkameru s HD videom. Jeho hmotnosť je pritom až 2,65 kg, no batéria má až smiešnych 5 700 mAh.

Zdroj | Samsung

 

Zobraziť celú správu

Neat Microphones predstavilo trio nových mikrofónov na domáce použitie. Pod názvami ako Widget ‚a‘ (zelený), Widget ‚b‘ (červený) a Wiget ‚c‘ (modro-žltý) sa ukrývajú prepracované kúsky s USB rozhraním so systémom plug&play.

Zdroj | Neat Microphones
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Na Tokyo Motor Show predstavila svoju novinku aj Mazda. Ide o koncept nástupcu legendárnych modelov série RX s názvom RX-Vision s tzv. Wankelovým motorom. Nebol by to ale stroj pre 21. storočie, ak by nebol hybridný. Hoci ide o koncept, Mazda verí, že sa jej tento model podarí i vyrábať.

Zdroj | Mazda

 

Zobraziť celú správu

Všetkým nadšencom Windows zariadení a našej aplikácie TECHBOX by sme radi vysvetlili chybové hlásenie „Vyskytla sa chyba, skontrolujte pripojenie k internetu“. Chyba nie je vo vašich zariadeniach, rozhodli sme sa totiž ďalej nepodporovať aplikáciu TECHBOX. Dôvodom je nový TECHBOX.sk 2.0, ktorý je plne responzívny. Ďakujeme všetkým používateľom za doterajšiu priazeň.

TECHBOX app Win8

Zobraziť celú správu

Kým Apple sa darilo, japonský Canon uzavrel tretí kvartál s medziročne nižšími príjmami a ziskom. Za Q3 2015 Canon dosiahol tržby 872,2 miliardy yenov (cca 6,56 miliardy €) a zisk na úrovni 71,8 miliardy yenov (cca 540 miliónov €), informuje Reuters.

Zobraziť celú správu

Zariadenia v dotovanej ponuke Orangeu budú ešte výhodnejšie. Orange plošne zvyšuje dotácie a vybrané modely dokonca dostanú špeciálne ceny. Pozrite si jednu z ponúk, ktorá je po novom výhodnejšia. Sledujte nás a dozviete sa ešte viac informácií o ponuke operátora.OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Zobraziť celú správu

Orange práve predstavuje svoju Vianočnú ponuku. Základom dátovej ponuky je 10-palcový tablet za 1 € pre Mobilný internet Klasik so 6 GB dátovým balíkom. Získate tak Lenovo TAB2 A10-30. Ďalšou ponukou je možnosť získať druhý tablet za 1 € s internetom pre blízkeho za 3 €. Treťou ponukou je možnosť získať tablet a smartfón za 1 €. Jednoducho Orange ukazuje, že je najväčí predajca tabletov!orange_vianoce 2015

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Podľa portálu SamMobile bude pripravovaný skladací smartfón od Samsungu dostupný v Anglicku, Nemecku, Taliansku, Južnej Kóreji, severských krajinách, Francúzsku, Poľsku a Írsku. Čím všetkým bude okrem skladacieho displeja disponovať je zahalené rúškom tajomstva. Viac by sme sa mali dozvedieť už začiatkom budúceho roka.

Zobraziť celú správu

Apple sa zas darilo. Tretí kvartál jeho tržby dosiahli neuveriteľných 51,5 miliardy dolárov, čistý zisk až 11,1 miliardy dolárov. Najväčšiu zásluhu má na tom predaj iPhonov s celkovými tržbami až 32,2 miliardy dolárov, čo je zhruba 2/3 celkových tržieb.

 

Zobraziť celú správu

Telekom má v ponuke aj zaujímavý smartfón s 5,5-palcovým Full HD displejom Huawei G8. Môžete ho mať za 1 €/mesačne a jednorázovej platbe 19 € pri Happy PROFI. Pri Happy L, či XL volania zaplatíte jednorázovo 49 € a 9 €/mesačne.

Huawei-G8-ico

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.