Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

12 správ

Populárna aplikácia Snapchat ponúka novú aktualizáciu, ktorá ponúkne svojim používateľom možnosti zdieľania obsahu mimo aplikácie. Používatelia iOS a Android verzie aplikácie môžu zdieľať obsah mimo aplikácie, informoval portál Engadget.

Zdroj | Snapchat

 

Zobraziť celú správu

IBM pracuje na zaujímavých projektoch spojených s psychológiou a psychiatriou. Neurologický a psychiatrický tím IBM pracuje na umelej inteligencii, ktorá by dokázala predpovedať riziko vývoja psychózy.

https://www.youtube.com/watch?v=KuYdhaDculQ

 

Zobraziť celú správu

Zimné olympíjské hry za nezadržateľne blížia a športovci sa pripravujú ako len môžu. Americký lyžiarsky a snowboardový tím napríklad využíva virtuálnu realitu a pomocou VR tréningov si zlepšuje svoje schopnosti, informoval portál Engadget.

 

Zobraziť celú správu

Miitomo, smartfón aplikácia od Nintenda, končí. Nintendo oznámilo, že prestane predávať Miitomo mince a služba bude ukončená 9. mája. Aplikácia fungovala dva roky a ponúkla virtuálny svet so zábavnými postavami, informoval portál Verge.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Raketa Falcon Heavy, súkromnej spoločnosti SpaceX by mala štartovať už 6. februára 2018. Záložný termín je naplánovaný na 7. februára z amerického Cape Kennedy, informoval Elon Musk na svojom Twitteri.

Zobraziť celú správu

Google najnovšie pridal do svojho hlasového asistenta Google Assistant možnosť priradiť ku konkrétnemu Netflix profilu konkrétny hlas. Ak máte na Netflixe svoj vlastný účet, môžete ho prepojiť s Google Home službou a synchronizovať ju s vašim hlasom, informoval portál Mashable.

Zdroj | Wikipedia
Zobraziť celú správu

Venezuelu naďalej trápia ekonomické problémy a tak sa táto juhoamerická krajina rozhodla pre vytvorenie vlastnej kryptomeny Petro. Na začiatku bude mena ponúknutá v predpredaji za tvrdú menu alebo výmenou za iné krytpomeny, informovala agentúra Reuters.

 

 

Zobraziť celú správu

Nedávno sa spustil predaj očakávaného remastru legendárnej hry z PlayStation 2, Shadow of the Colossus. Do hry pribudlo nádherné grafické spracovanie v 4K Ultra HD. Pre tých z vás, ktorý s hrou ešte neprišli do styku, môžeme tento viac ako 12 rokov starý kúsok len odporúčiť.

Zobraziť celú správu

V populárnej kreatívnej hre Minecraft sa dá postaviť skutočne čokoľvek, dokonca aj bunker Pentagonu. V hre ho postavil zbrojný analytik podľa odtajnených informácií, satelitných obrázkov a dohadov. Ako prídavok pridal aj bunker Ruska.

Zobraziť celú správu

Netflix rastie ako z vody a najnovšie sa môže pochváliť trhovou hodnotou, ktorá dosiahla viac ako 100 miliárd dolárov. Akcie spoločnosti stúpajú a vo viac ako polovici domácnostiach v USA je služba nainštalovaná, informovala agentúra Reuters.

Zdroj | Netflix
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.