Reklama
Správa dňa

Thule sťahuje viacero detských sedačiek, použité chemikálie sú toxické

16 správ

Americký Wal-Mart chce testovať doručovanie tovaru pomocou dronov. Podľa Reuters požiadal tamojšie regulačné úrady o povolenie testov. Doteraz reťazec testoval doručovanie len v uzavretých priestoroch, no po úspešných testoch chce pokračovať aj v exteriéri.

 

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Samsungu unikli ďalšie informácie o pripravovanom mega tablete, alebo teda skôr All-In-One počítači Galaxy View. Má mať 18,4″ Full HD displej, 1,6 GHz procesor Exynos 7580, 2 GB RAM a Full HD webkameru. Prekvapivá je miniatúrna 5 700 mAh batéria. Cena sa má pohybovať okolo 600 dolárov.

Zdroj | Adorama.com
Zobraziť celú správu

Zajtra by mali členovia Európskeho parlamentu hlasovať o návrhu zákona o sieťovej neutralite, teda o zákaze obmedzovania on-line obsahu. Návrh nariadenia však počíta i s tým, že cieľoví používatelia a firmy si môžu za prioritu v internetovej prevádzke priplatiť.

Zobraziť celú správu

Pozrite si krátky film Prix natočený s úplne novým senzorom pre smartfóny od InVisage, ktorý nepoužíva silikón, ale špeciálnu nano vrstvu QuantumFilm.

https://www.youtube.com/watch?v=GbShbMRudUM

Zobraziť celú správu

Japonská Toshiba plánuje predaj svojej divízie fotografických senzorov ďalšej japonskej firme, spoločnosti Sony. Cena akvizície by mala byť okolo 20 miliárd yenov, čo je takmer 150 miliónov €. Obe spoločnosti správu zatiaľ dementujú.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Samsung SDI predstavilo novú verziu ohybnej batérie. Novinka s hrúbkou 0,3 mm má vraj kapacitu ako polovica batérie bežných smart hodiniek, teda okolo 150 mAh. Nová batéria ale nemá slúžiť len pre hodinky, ale aj pre nositeľné zariadenia, ktoré ešte nie sú na trhu.

Zdroj | Samsung
Zobraziť celú správu

Budúci týždeň by sme sa mali dočkať nového smartfónu od Gionee, rekordéra v hrúbke (vlastne tenkosti) smartfónov. Model Elife S6 by mal byť nástupcom Elife S5.5. Čo presne prinesie je zatiaľ otázne, rovnako ako to, čo má znamenať 11,16. Hrúbku asi nie.

Zdroj | Gionee
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.