Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

21 správ
Obsah pokračuje pod reklamou

Spoločnosť TP-Link predstavuje na slovenskom trhu nový VDSL/ADSL modem Archer VR400 s dvojpásmovým gigabitovým Wi-Fi routerom s funkciami tlačového a mediálneho serveru so zdieľaným dátovým úložiskom. Jedná sa o prvý VDSL2 modem značky TP-Link s podporou bezdrôtového štandardu 802.11ac na slovenskom trhu.

Zdroj | TP-Link
Zobraziť celú správu

Spoločnosť ADATA Technology predstavila externý SSD disk XPG SD700X. Bol navrhnutý podľa štandardu IEC IP68 ako prachotesný a vodeodolný a má tiež armádnu certifikáciu odolnosti proti nárazom. SD700X založený na technológii 3D TLC NAND s USB 3.1 portom bude dostupný v kapacitách 256 GB, 512 GB a 1 TB. S rýchlosťou 440 MB/s pre čítanie aj zápis je viac než štyrikrát rýchlejší než externý HDD, takže dokáže nahrávať hry či iné dáta rýchlejšie.

Zdroj | ADATA
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Na mape pokrytia sieťou 4ky pribudli nové miesta. Dátovať na jej rýchlej 4G sieti už môžu aj obyvatelia Jelšoviec, Nitrianskeho Pravna a Tekovských Lužian. 4G signál je už dostupný aj v Slovenskej Ľupči. 4ka sa v poslednom období zamerala aj na výrazné zahusťovanie signálu vo veľkých mestách.

Zobraziť celú správu

Slovanet jedná o možnosti rozšírenia svojich optických sietí v meste Senec s využitím podzemných rúrkových vedení tamojšieho poskytovateľa internetu e-Net. Cieľom je vyhnúť sa rozkopávkam a obmedzovaniu občanov. Kedy by mohol spustiť svoje služby ale známe nie je.

Zobraziť celú správu

Casio vylepšilo svoje outdoorové smart hodinky Pro Trek WSD F20S. Novinkou je zafírové krycie skláčko, iónové pokovovanie tlačidiel a skrutiek či nová čierna farba. Samozrejmosťou je Android Wear 2.0, GPS modul či zvýšená odolnosť (MIL-STD 810G). V predaji však bude len 500 kusov s cenou 500 dolárov.

Zdroj | Casio
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.