Reklama
Správa dňa

Nothing integruje ChatGPT do svojich smartfónov

13 správ

Rakúsko sa pripravuje na zálohový systém, pričom softvérové riešenie dodá slovenská spoločnosť Sensoneo. Od 1. januára 2025 sa budú v zálohovom systéme v Rakúsku zbierať všetky PET fľaše a kovové plechovky s objemom 0,1 až 3 litre za zálohu 25 centov.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Tesla predstaví ďalšie elektromobily už v roku 2025. Medzi nimi by mal byť aj dostupný model s cenou pod 25 000 dolárov. Tieto informácie pochádzajú zo zdrojoch z dodávateľského reťazca. Nové modely budú dizajnom pripomínať Cybertruck.

Zdroj | Tesla
Zobraziť celú správu

Mapy Google priraďujú obrázky jedla k menu reštaurácií. Informácie o jedlách sa zhromažďujú od používateľov a firiem. Google analyzuje súhrnné údaje, ale neoveruje každý atribút. Mapy Google pre web však túto funkciu ešte nepridali.

Zobraziť celú správu

Xiaomi predstavilo ryžovar Smart Multifunctional Rice Cooker. Ponúka ovládanie pomocou mobilnej aplikácie, má kapacitu 3 litre a integrovaný displej. Dokáže udržať ryžu teplú až 12 hodín a je možné naplánovať varenie až 24 hodín vopred.

Zdroj | Xiaomi
Zobraziť celú správu

Kybernetický útok spôsobil únik údajov 16,6 miliónov používateľov služby Trello. Tie sú aktuálne na dark webe na predaj. Heker s menom emo tvrdí, že databáza obsahuje údaje, ako sú e-maily, používateľské mená, celé mená a ďalšie informácie o účte.

Zobraziť celú správu

MacOS Sonoma 14.3 prináša vylepšenia Apple Music spolu s ďalšími funkciami, opravami chýb a bezpečnostnými aktualizáciami. Spolupráca na palylistoch v Apple Music umožňuje pozvať priateľov, aby sa pripojili k vášmu zoznamu. v Apple Music môžete tieť pridať reakcie emotikonov do ľubovoľnej skladby v spoločnom playliste. V Nastaveniach uvidíte vaše pokrytie (AppleCare & Warranty) pre všetky zariadenia prihlásené pomocou vášho Apple ID. Apple tiež aktualizoval iOS, iPadOS a watchOS.

Zobraziť celú správu

FDA poskytla povolenie na zdravotnícke zariadenie s Osteoboost. Zdá sa, že ide o naozaj užitočné zariadenie, ktoré má liečiť hustotu kostí. Zariadenie, vyvinul startup Bone Health Technologies z Kalifornie a čiastočne aj NASA a je prvým zdravotníckym zariadením svojho druhu, ktoré získalo regulačné schválenie ako možnosť liečby pre ženy po menopauze.

Zdroj | Bone Health Technologies
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.