Reklama
Správa dňa

Windows 10 dostane poslednú bezpečnostnú aktualizáciu v októbri 2028

19 správ

Na Kickstarteri sa čoskoro objaví tento osviežovač vzduchu, na ktorom spolupracovali aj Česi z firmy STRV. Čím je výnimočný? Dá sa ovládať pomocou smartfónu! Pura Scents však nie je len osviežovač s dvomi rôznymi vôňami, ale aj malá RGB LED lampička. K smartfónu sa pripája cez Wi-Fi takže ho budete môcť ovládať aj z opačného konca sveta.

Zdroj | Pura Scents
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

freeSAT sprístupní od 23. do 26. októbra vysielanie HBO kvôli premiére nového českého šesťdielneho kriminálneho thrilleru Mamon všetkým zákazníkom. Kriminálny seriál Mamon v temnom severskom štýle natočil pre HBO Europe známy český režisér Vladimír Michálek, držiteľ Českého leva.

Zobraziť celú správu

Sony plánuje v Thajsku otvoriť novú fabriku na výrobu smartfónov. Výrobca v nej plánuje preinvestovať niekoľko miliárd jenov. Fabrika má byť otvorená práve v časti, kde ju v roku 2011 zničili masívne záplavy. Masová produkcia má začať budúci rok, informuje Nikkei.com.

Zobraziť celú správu

Apple chce v Číne vybudovať solárne elektrárne, ktoré vyprodukujú 200 MW elektrickej energie. Tak skoro to ale nebude. Ešte väčším plánom je ale program, ktorý má produkovať až 2 GW energie. Tú budú produkovať solárne, vodné a veterné elektrárne, ktoré budú zásobovať energiou fabriky vyrábajúce zariadenia pre Apple. V prevádzke budú do 5 rokov.

Zobraziť celú správu

BenQ predstavil dva nové projektory W2000 a W3000, ktoré ponúkajú štandard Rec. 709. Vďaka nemu si môžete aj doma vychutnať obraz, ktorý sa približuje kvalite kín, hoci na omnoho menšej uhlopriečke. BenQ novinky vybavil aj množstvom technológií aj na vylepšenie zvuku. Ceny ale potešia menej. Menší model má stáť 1 099 €, vyšší model 1 499 €.

Zdroj | BenQ
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Spoločnosť Hendo chystá druhú generáciu svojho vznášadlového skateboardu. Hendo 2.0 bude mať štvoricu motorov, má byť výkonnejší a tichší. Kedy ho ale uvidíte v reáli nie je zatiaľ známe.

Zdroj | Hendo
Zobraziť celú správu

Apple okrem aktualizácie pre Watch OS a iOS 9 aktualizoval aj svoj operačný systém OS X El Capitan. Aktualizácia OS X 10.11.1 prináša hlavne riešenie problému s padaním Office 2016 a opravy aplikácie Mail.

Zdroj | TECHBOX
Zobraziť celú správu

Update dostali aj smart hodinky Apple Watch. Nový softvér watchOS 2.0.1 si môžete nainštalovať priamo cez smart hodinky. Update má priniesť hlavne opravu chýb a problém so vzájomnou komunikáciou s iOS.

 

Zobraziť celú správu

Výrobca štýlových hodiniek Fossil predstavil svoje prvé smart hodinky a smart náramky. Smart hodinky Fossil Q Founder pracujú vďaka Intel procesoru a Android Wear. Cez Bluetooth vedia spolupracovať nielen s OS Android, ale aj iOS. Stáť majú 275 dolárov. Predstavené však boli aj ďalšie smart náramky Q Reveler, Q Dreamer a Q Grant.

Zdroj | Fossil
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.