Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

14 správ

Nová Motorola Z2 Play, ktorá bude pokračovateľom Moto Z Play sa dizajnovo až tak nezmenila, teda pravdupovediac nezmenila sa takmer vôbec. Jedinou viditeľnou zmenou je Home tlačidlo, ktoré má miesto štvroca tvar kruhu. Oficiálneho predsatvenia novinky sa pravdepodobne dočkáme až v lete, informoval server Engadget.

Zdroj | TechnoBuffalo.
Zobraziť celú správu

AMD má nové grafické karty, informoval server Engadget. Radeon séria 500 určená na poriadné hranie vás skutočne posadí do sedačky. Podpora VR a 1 440p hrania pri 60 fps sú hodnoty, ktoré spravia z hrania nový zážitok. Na výber máte verzie RX 550, RX 560, RX 570 a RX 580. Ceny začínajú na 79 dolároch a končia na 229 dolároch.

Zdroj | AMD
Zobraziť celú správu

HTC má novú vlajkovú loď HTC U 11. Tá bude dostupná v piatich farbách – biela, čierna, modrá, červená a strieborná. Oficiálne predstavenie bude až 16. mája, no podľa dostupných informácií by smartfón mal mať 5,5″ QHD displej, čip Snapdragon 835, 12 Mpx fotoaparát, 16 Mpx webkameru ideálnu na selfie a zabudovaný Android 7.1 Nougat, informoval portál VentureBeat.

Zdroj | HTC

 

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Na Kickstarteri sa objavili skutočne zaujímavé smart hodinky. ZeTime nielenže vyzbierali už 3,5 milióna dolárov, ale ponúkaju aj výborné funkcie vrátane displeju, ktorý bude celý deň ukazovať čas bez výrazného zníženia výdrže. Cena je iba 139 dolárov. Pozrite si vo videu, čo všetko ponúkajú.

Zobraziť celú správu

Spojenie Snapchatu a rozšírenej reality? Prečo nie. Populárna aplikácia prináša funkciu Snapchat World Lenses, ktorá umožní pridávať rôzne digitálne objekty alebo digitálny text do fotiek. Výhodou je, že ich môžete umiestniť prakticky kdekoľvek.

Zobraziť celú správu

Už tento rok sa môžeme tešiť na nové Call of Duty. Kultová FPS sa vráti ku svojim koreňom a prinesie kampaň z druhej svetovej vojny. Ide o príijemnú zmenu po všetkých tých moderných obdobiach. Už budúci týždeň sa môžeme tešiť na prvý trailer a informácie. Zatiaľ vieme, že prvý level sa bude odohrávať na legendárnej pláži počas vylodenia v Normandii a hra má výjsť už v novembri.

Zdroj | callofduty
Zobraziť celú správu

Pred tromi rokmi chcela firma Plastc priniesť na trh smart kreditnú kartu, ktorá by v sebe mohla niesť množstvo kreditných, debetných či iných kariet, ktoré nám častokrát zaberajú miesto v peňaženke. Firma vyzbierala cez predobjednávky až 9 miliónov dolárov a tento týždeň oznámila bankrot z dôvodu nedostatku investícii. Firma sa vraj snažila urobiť všetko preto, aby mohla priniesť Plastc karty na trh.

Zobraziť celú správu

Firmy Intel a Micron Technology pracovali na novej pamäťovej technológii od roku 2012. Práca konečne prináša vytúžené ovocie v podobe 3D XPoint. Narozdiel od ostatných druhov pamäte (RAM, SSD, NAND), je karta 3D XPoint oveľa rýchlejšia a to hlavne v oblasti čítania a latencie. Intel už začal produkt s novou technológiou rozosielať za cca 1520 dolárov za jednu PCIe kartu.

Zobraziť celú správu

O tom, že Elon Musk má revolučné vizionárske myšlienky, nemá nikto pochýb. V rámci jeho najnovšieho projektu Neuralink plánuje vyvinúť mozgový implantát, ktorý by mohol pomôcť liečiť mozgové choroby ako napríklad rakovinu či porážku. Produkt by mohol byť reálny už o štyri roky.

Zdroj | waitbutwhy
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.