Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

25 správ

Americký iRobot uzavrel dohodu so spoločnosťou Black & Decker v patentovom spore, ktorý spoločnosti viedli od apríla tohto roku. Black & Decker sa zaviazal zastaviť predaj svojich robotických vysávačov na určitú dobu. Detaily dohody ostávajú tajné. iRobot ale naďalej vedie spor s viacerými ďalšími výrobcami robotických vysávačov.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Facebook Spaces, virtuálny priestor pre používateľov Oculus Rift je po novom dostupné aj pre majiteľov okuliarov HTC Vive. Cez platformu HTC je sa tak možné dostať do virtuálneho sveta Facebooku, v ktorom môžete komunikovať so svojimi známymi s Oculusom.

Zobraziť celú správu

Obľúbená komunitná navigácia Waze dostáva nový hlas pre navigovanie. Je ním známy herec Liam Neeson. Žiaľ, vyzerá to tak, že Neesonov hlas si užijete iba v USA a navyše bude dostupná len do 14. januára. Ide o promo k filmu The Commuter.

Commute with Liam Neeson.

Liam Neeson from The Commuter—the newest of our #WazeVoices—is pulling into your app. Don't miss it. US Wazers, update your app in Settings > Voice Directions > Liam Neeson. https://goo.gl/BikMLZ

Posted by Waze on Tuesday, December 19, 2017

Zobraziť celú správu

Developer a dizajnér Phil Fish vytvoril novú bootovaciu sekvenciu a menu pre revíziu Super Nintenda od spoločnosti Analogue.

Zobraziť celú správu

Budúci rok by sme sa mali dočkať aj novej vlajkovej lode od Meizu, modelu M6S. Na internete sa pritom už stihlo objaviť aj prvé živé video z predprodukčnej vzorky. Ako inak, aj táto novinka bude mať displej s pomerom strán 18:9 a minimálny rámik okolo displeja.

https://www.youtube.com/watch?v=S25PWZvT7wI

Zobraziť celú správu

Vo Veľkej Británii schválili zákon, podľa ktorého bude mať od roku 2020 každý občan právo mať internetové pripojenie s rýchlosťou minimálna 10 Mbit/s. Samozrejme nie zadarmo, no poskytovatelia internetu budú nútení ponúknuť internet s touto minimálnou rýchlosťou.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Európska agentúra pre bezpečnosť letectva vydala upozornenie, aby cestujúci počas nadchádzajúcich dní dbali na bezpečnosť pri lietaní s Li-Ion batériami (mobily, tablety, notebooky…). Tie by mali byť všetky uložené v príručnej batožine a nie vo veľkej batožine, ktorá ide do podpalubia lietadla z dôvodu možného požiaru, informuje agentúra Reuters.

Zobraziť celú správu

Facebook spúšťa nástroj na kontrolu fotografií, vďaka ktorému by sa nemalo stávať, že sa ocitnete na zverejnenej fotografii, na ktorej byť nechcete. Pre EÚ a Kanadu nebude zatiaľ dostupný z dôvodu zákonov, ktoré automatické rozpoznávanie zakazujú.

Zdroj | Facebook
Zobraziť celú správu

Takto má vyzerať očakávaná vlajková loď Nokia 9. Má mať 5,5″ AMOLED displej od okraja po okraj, 12 + 13 Mpx duálny fotoaparát, Snapdragon 835, 8 GB RAM či 3 250 mAh batériu. Operačným systémom bude samozrejme Android 8. Predstavená má byť začiatkom roka 2018.

Zdroj | 91mobiles
Zobraziť celú správu

Čínska automobilka Nio začala predávať svoj prvý elektromobil ES8. Má ísť o priamu konkurenciu pre Tesla Model X, pričom stojí polovicu, teda v prepočte zhruba 57 tisíc eur. Nio ES8 by mal ponúkať zrýchlenie z 0 na 100 km/h za 4,4 sekundy a dojazd 355 kilometrov. V predaji bude ale iba v Číne.

Zdroj | Nio
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Možno máte Star Wars tričko, hrnček, plagát či uterák, no auto ešte určite nie. Renault uvádza na trh špeciálnu Star Wars edíciu elektromobilu Renault ZOE. Vyrobených bude iba 1 000 kusov, pričom je zaujímavé, že auto nie je sprievodným produktom k aktuálnemu dielu, ale k budúcoročnému filmu Solo: A Star Wars Story.

Zdroj | Renault
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.