Reklama
Správa dňa

Xiaomi 14 Ultra bude mať veľký 1-palcový senzor Sony LYT900

26 správ

Leica má nový model s názvom SL Typ-601. Novinka s 24 Mpx full-frame snímačom, Maestro II procesorom a citlivosťou ISO 50 000 má dokonca aj Wi-Fi modul a natáča i Ultra HD videá. Najväčšou unikátnosťou má však byť okrúhly EVF s rozlíšením 4,4 Mpx. Cena by sa mala pohybovoť okolo 7 500 dolárov.

Leica SL Typ-601

Zobraziť celú správu

Google investuje aj do zelených energií. Najnovšie kúpil 12,5% jednej z najväčších veterných fariem Lake Turkana Wind Power Project v Keni. Aká je výška investície nie je známe. Po dokončení projektu má však farma dodávať 310 MW elektrickej energie.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Nové HTC One A9 bude dostupné aj s odomknutým bootloaderom, vďaka čomu si budete môcť do neho nainštalovať upravenú ROM, ktorá ponúkne nové možnosti.

https://twitter.com/HTCelevate/status/656503990511935488

Zobraziť celú správu

V prvom polroku 2015 na Slovensku využívalo LTE siete zhruba 277 600 používateľov, informuje RÚ SR. 72% z nich tvorili nebiznisoví zákazníci. Za uvedené obdobie používatelia prostredníctvom LTE preniesli 978 TB dát. Vyplýva to z údajov, ktoré mobilní operátori O2 Slovakia, Orange Slovensko, Slovak Telekom a SWAN poskytli RÚ.

Zobraziť celú správu

Podľa servera ETnews sa nového Samsung Galaxy S7 dočkáme už v januári budúceho roku! Ide o zatiaľ neoficiálnu informáciu, no môžeme predpokladať, že juhokórejský výrobca bude chcieť predbehnúť novinky na februárovej výstave MWC 2016.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Intel a zakladatelia platformy Arduino oznámili spustenie predaja cenovo dostupnej učebnej pomôcky v podobe jednodoskového počítača Arduino 101 (USA) a Genuino 101 (mimo USA) s Intel Curie, ktorý je určený pre konštruktérov začiatočníkov a vzdelávacie prostredie ako také. Cena by nemala presiahnuť 30 €.

Zdroj | Intel
Zobraziť celú správu

Spoločnosť TCL Communication sa pochválila, že v septembri predala 6 555 000 telefónov a ďalších produktov ALCATEL ONETOUCH. Rástla tak medziročne o 9%. Smartfóny z toho tvorili 4 242 000 kusov. Celkovo za prvých 9 mesiacov sa na trh dostalo viac ako 33 miliónov smartfónov ALCATEL ONETOUCH.

alcatel_onetouch_idol_3_22

Zobraziť celú správu

Kontroverzný Uber začína s mapovaním vlastným hardvérom. Cieľom má byť lepšie zmapovanie mieste, v ktorých sa chystá o niekoľko rokov spustiť projekt dopravy autonómnymi vozidlami, informoval o tom BuzzFeed.

Uber auto

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

E-shot OppoMart možno omylom, možno schválne zaradil do ponuky smartfón Meizu Metal s 5,5″ Full HD displejom, 64-bitovým procesorom s taktom 2 GHz, 3 GB pamäťou RAM a 13 Mpx fotoaparátom, ktorý však vyzerá ako model M2 Note. Meizu Metal má pritom cenu len 249 dolárov.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.