Reklama
Správa dňa

Xiaomi 14 Ultra bude mať veľký 1-palcový senzor Sony LYT900

12 správ

Nový generálny riaditeľ Toyoty chce stále uprednostňovať vodík pred elektrickým pohonom. Chce zabezpečiť, aby vodík zostal životaschopnou možnosťou. Potrebuje výrobný a dopravný dodávateľský reťazec. Pokiaľ tam neuvidí revolúciu, nemôže očakávať nárast objemu spotreby energie. Vodíková Toyota Mirai má zatiaľ zmiešaný úspech. V USA sa predáva výhradne v Kalifornii, pretože žiadny iný štát nemá potrebnú infraštruktúru na čerpanie paliva.

Zobraziť celú správu

HomePod s integrovaným displejom sa predstaví najskôr budúci rok. Odloženie zariadenia umožní spoločnosti Apple prideliť svoj rozpočet na výskum a vývoj na naliehavejšie projekty, ako sú napríklad náhlavné súpravy so zmiešanou realitou.

Zobraziť celú správu

Samsung Galaxy Z Flip5 bude mať väčší vonkajší displej. Uhlopriečka by mohla narásť až na 3,4-palca. Samsung Galaxy Z Fold5 bude tenší ako jeho predchodca a bude mať okolo 13 mm v zloženom stave, zatiaľ čo Z Fold4 má 15,8 mm.

Zobraziť celú správu

Používatelia slovenskej aplikácie Silentel poslali za dvanásť mesiacov rekordný počet zabezpečených správ. Počet krajín, z ktorých sa pripájali, presiahol číslo 50. Používatelia v priebehu minulého roka uskutočnili dohromady viac ako 681 000 hovorov, pričom čistý čas strávený telefonovaním v aplikácii presiahol 48 500 hodín. Ďalšie funkcie pribudnú čoskoro.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Spoločnosť Valve si zaregistrovala ochrannú známku CS2. To by malo naznačovať skorý príchod novej hry. Spočiatku sa zdalo, že to bude dlho očakávaná aktualizácia enginu CSGO Source 2, ale nakoniec by to mohol byť úplne nový Counter-Strike 2.

Zobraziť celú správu

Polícia SR upozorňuje na podvodné telefonáty. Volajúci má hovoriť po anglicky a vydávať sa za pracovníka Úradu vlády SR alebo policajta. Ide o tzv. vishing telefónnych čísiel, pomocou ktorého sa útočník snaží od volaného získať citlivé údaje. Zaujímavosťou je, že tieto podvodné čísla môžu mať o jednu číslicu menej.

POZOR PODVODNÉ ČÍSLA, KTORÉ SA TVÁRIA, ŽE SÚ SLOVENSKÉ, ALE CHÝBA IM JEDNO ČÍSIELKO❌Viacerí z vás nám píšete, že vám…

Posted by Hoaxy a podvody – Polícia SR on Sunday, March 19, 2023
Zobraziť celú správu

V Tesle Model X a S si zahráte aj Cyberpunk 2077. Najnovšie propagačné video spoločnosti Tesla predstavuje pôsobivé herné možnosti jej vozidiel. Tesla vybavila modely procesorom AMD Ryzen System-on-Chip a grafickým jadrom Navi 23, čo zodpovedá najnovším herným konzolám Xbox Series X a PlayStation 5.

Zobraziť celú správu

Cena nových iPhonov bude v USA po prvýkrát začínať na viac ako 999 dolároch. Uviedol to technologický analytik Jeff Pu, ktorý očakáva, že modely iPhone 15 Pro prídu na trh s vyššími cenami vďaka niekoľkým dôležitým vylepšeniam. Mobily majú získať titánový rám, polovodičové tlačidlá s haptickou odozvou, výkonnejší fotoaparát, vyššiu operačnú pamäť, či USB-C port.

Zobraziť celú správu

Aplikácia Uber získava aktualizáciou v iOS 16 nový widget, v iPhonoch 14 Pro/Max využíva Dynamic Island pre rýchlu notifikáciu o čase príjazdu. Po objednaní jazdy sa na zamknutom displeji ukazujú živé informácie o ceste. Na widgete sú zobrazené údaje o tom, ako rýchlo vyzdvihne vodič zákazníka, meno vodiča, EČV či model vozidla.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.