Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

11 správ

Na autosalóne v Detroite bol predstavený koncept Lexus LF-1, ktorý ukazuje budúcnosť značky Lexus. Luxusný dizajn je prepojený s futuristickými technológiami, ktoré sú ale dostatočne realistické na to, aby sa čoskoro objavili v masovej produkcii.

https://youtu.be/PQ5FIuyBpKQ

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Robotický Skype na kolesách má novú verziu. BeamPro 2 má 24-palcovú, dotykovú LCD obrazovku, širokouhlé 12-megapixelové kamery s 12-násobným digitálnym priblížením, hĺbkový senzor a trojicu reproduktorov. Zatiaľ nie je jasné, koľko bude nová verzia stáť, no vzhľadom na to, že prvá verzia BeamPro stála 13 950 dolárov, pri tejto vybavenejšej verzii zrejme cena neklesne.

Zdroj | Suitable Technologies
Zobraziť celú správu

Talianske úrady začali vyšetrovať Apple a Samsung kvôli podozreniu z toho, že úmyselne spomalili svoje telefóny, aby zákazníkov dotlačili ku kúpe nových modelov. Apple sa nedávno za celú vzniknutú situáciu ospravedlnil, no Samsung do teraz súčasťou tejto kauzy nebol. Pre TECHBOX.sk sa vyjadril David Sahula, hovorca spoločnosti Samsung Electronics Czech and Slovak: „Spokojnosť zákazníkov je a vždy bude pre Samsung najväčšou prioritou. Samsung nevydáva žiadne softvérové aktualizácie, aby znížil výkonnosť svojich produktov v priebehu ich životného cyklu. Budeme plne spolupracovať s talianskym Úradom pre trh a hospodársku súťaž, aby sme fakty objasnili.“

Zobraziť celú správu

Nintendo predstavilo Labo, kartónové príslušenstvo ku konzole Nintendo Switch, ktoré premení konzolu na klavír, motorku, dom či robota. Nintendo Labo bude v predaji od 27. apríla za 69,99 až 79,99 dolárov.

https://youtu.be/P3Bd3HUMkyU

Zobraziť celú správu

Čínski vedci predstavili spôsob, akým sa chcú zbaviť vesmírneho odpadu na obežnej dráhe Zeme. Riešením je akási vesmírna stanica, ktorá bude zostreľovať malé šrapnely pomocou laserov. Zatiaľ prebehla iba simulácia možného riešenia a od realizácie má projekt ešte ďaleko.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.