Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

15 správ

Fanúšikovia Final Fantasy XIV sa presúvajú tento víkend do Londýna na Final Fantasy Festival. Na tejto akcii nebudeme chýbať a už teraz sa tešíme na novinky pre túto hru, ale aj živú atmosféru, t.j. ako sa známe lokality či postavy z hry premenia na skutočnosť. Nechýbajú ani dva koncerty. Veľkú časť eventu môžete sledovať aj online, my prinesieme reportáž v ďalších dňoch.

Zobraziť celú správu

Telekom plánuje pokračovať vo vypínaní 3G siete v druhej polovici novembra. V úvodnej fáze bola vypnutá 3G sieť v dvoch okresoch (Zlaté Moravce a Žarnovica) k 3. októbru, do konca nasledujúceho mesiaca bude postupne vypnutá sieť staršej generácie na celom území krajiny. 21. novembra 2023 bude 3G sieť vypnutá na strede a východe Slovenska v okresoch Banská Bystrica, Banská Štiavnica, Bardejov, Brezno, Detva, Gelnica, Humenné, Kežmarok, Košice I-IV, Košice-okolie, Krupina, Levoča, Liptovský Mikuláš, Lučenec, Medzilaborce, Michalovce, Poltár, Poprad, Prešov, Revúca, Rimavská Sobota, Rožňava, Ružomberok, Sabinov, Snina, Sobrance, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Stropkov, Svidník, Trebišov, Veľký Krtíš, Vranov nad Topľou, Zvolen a Žiar nad Hronom. O dva dni neskôr, 23. novembra, sa vypne 3G sieť vo zvyšnej časti Slovenska – ovplyvnené budú ostatné okresy strednej časti Slovenska, západné Slovensko, Bratislava a okolie.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Rimac Automobili a Ionity sa spojili a prinášajú jedinečnú možnosť nabíjania. Majitelia Nevery majú 8 rokov free dobijanie na Ionity. Takúto službu aktuálne nemá nikto nikde na svete, už ani Tesla. Nevera je najrýchlejšie akcelerujúci sériový automobil na svete s najvyšším nabíjacím výkonom dostupným v osobnom vozidle. Vyrobených bude len 150 vozidiel.

Zobraziť celú správu

BMW Group je najnovšou automobilkou, ktorá potvrdila prijatie severoamerického štandardu nabíjania (NACS). Tento nabíjací štandard pôvodne začal ako vlastné nabíjacie pripojenie Tesla, ale rovnako ako mnohé inovácie tejto automobilky, sa rýchlo stáva hlavnou technológiou v celom odvetví. NACS už prijali spoločnosti Rivian, Mercedes-Benz, Volvo, Nissan, Polestar a Jaguar,

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Netflix údajne premení viac svojich hitov na hry. Predplatitelia Netflixu však nakoniec budú môcť hrať hry priamo na svojich inteligentných televízoroch a počítačoch. Netflix ponúka na svojej platforme viac ako 70 hier.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.