Reklama
27 správ

Facebook vám dá vedieť, ak bude vláda hackovať váš účet. Na Slovensku sa toho veľmi báť nemusíme, platí to prevažne pre USA, kde vládne inštitúcie môžu mať prístup k všetkému okolo vás. No ak by náhodou motyka vystrelila, mal by sa vám zobraziť takýto oznam.

Zdroj | Facebook
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Telekom dnes informoval, že k 1. októbru 2015 už pokrýval 69,6% populácie sieťou LTE. Má tak signál v 123 mestách, pričom v septembri pribudli na mapu pokrytia Gelnica a Tornaľa. V septembri boli pokryté aj tieto obce: Beňuš, Bošany, Budča, Čukalovce, Horný Pajer, Kálnica, Kanianka, Kľušov, Kurovec, Mirkovce, Paňa, Podhorany, Prašice, Rokycany, Slatina, Slovenská Ves, Sobotište, Stratená, Tisovec, Veľké Blahovo, Veľké Rovné, Zlaté Klasy a Zohor.

IMG_8293

Zobraziť celú správu

Apple dnes oznámilo, že chce v Číne otvoriť už svoju 21. predajňu, ktorá má byť vôbec najväčším Apple Store na svete. Nový obchod bude otvorený túto sobotu v Daliane, hlavnom meste provincie Liao-ning. Apple Store sa bude nachádzať v obrovskom nákupnom centre Parkland.

Zdroj | 9to5mac

 

Zobraziť celú správu

Pioneer predstavil MP3 prehrávač XDP-100R s Androidom, ktorý by mal potešiť aj najnáročnejších používateľov vďaka podpore širokého spektra formátov ako je napríklad ALAC, DSD audio, či FLAC. Cena by sa mala pohybovať na úrovni 699 USD.

Zdroj | Pioneer
Zobraziť celú správu

Obľúbená komunitná navigácia Waze sa na iOS dočkala dôležitej aktualizácie s označením 4.0. Okrem plnej podpory rozlíšení iPhone 6 a 6 Plus sa celé prostredie navigácie výrazne zjednodušilo. Potešením je však aj to, že nová verzia by sa mala vyznačovať podstatne menšími nárokmi na spotrebu energie. Aktualizácia verzie pre Android by mala nasledovať čoskoro.

https://youtu.be/e_4hHhKGgWQ
Zobraziť celú správu

Huawei Mate S nie je pravdepodobne posledným modelom čínskeho výrobcu pre tento rok. Objavili sa totiž nové fotografie pripravovaného modelu Mate 8, ktorý by mal byť nástupcom Mate 7. Novinka by mala mať 6″ QHD displej, čítačku odtlačkov, osemjadrový procesor Kirin 950, 3 GB/4 GB RAM a 32 GB/64 GB úložisko.

Zdroj | Weibo

Huawei Mate 8 leak 02

Zobraziť celú správu

O2 spúšťa svoju LTE sieť aj v Trnave. Po Bratislave, Bernolákove a Košiciach tak modrý operátor svojou LTE sieťou bude pokrývať aj ďalšie mesto. O2 plánuje ďalšie rozširovanie svojej LTE siete a do konca roka 2016 by chcel sieťou 4. generácie pokryť 60 % populácie Slovenska.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Spoločnosť Genius uviedla na náš trh tretiu hernú klávesnicu zo série Scorpion, model GX Gaming Scorpion K20, ktorý okrem kvality zaujme aj svojim dizajnom a vďaka farebnému podsvieteniu si hranie užijete aj v úplnej tme. Jej cena je príjemných 29 €.

Zdroj | Genius
Zobraziť celú správu

Samsung spúšťa tzv. cashback akciu na vybrané zakrivené Ultra HD a Full HD smart telky, v rámci ktorej môžete dostať späť do 190 €. Túto sumu však získate len pri najdrahších vybraných modeloch. Namiesto 1 499,00 € tak za novú 55″ telku zaplatíte príjemnejších 1 309,00 €.

Zdroj | Samsung
Zobraziť celú správu

Xiaomi má novú Ultra HD TV. Model Mi TV 3 má 60″ uhlopriečku, Ultra HD rozlíšenie a hrúbku len 11,6 mm kvôli reproduktorom a ostatnému hardvéru v samostatnom zariadení pod telkou, ktoré k nej pripájate jediným káblom v štýle Samsung TV. Cena? Až smiešnych 695 €.

Zdroj | Xiaomi

 

Zobraziť celú správu

Nový mobilný operátor 4ka sa pochválil, že po necelých dvoch týždňoch od spustenia využíva jeho služby už viac ako 25-tisíc zákazníkov. Túto hranicu pokorila 4ka v piatok večer. Najviac zákazníkov získal operátor v Prešovskom (16% predaja) a v Košickom samosprávnom kraji (15%).

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Intel oznámila výnosy z tretieho kvartálu 2015 vo výške 14,5 miliardy amerických dolárov, prevádzkové príjmy v sume 4,2 miliardy dolárov, čistý príjem 3,1 miliardy a zisk na akciu (EPS) 64 centov. Spoločnosť vygenerovala približne 5,7 miliardy dolárov v hotovosti z operácií, 1,1 miliardy dolárov z vyplatených dividend a použila 1 miliardu dolárov na opätovný nákup 36 miliónov akcií.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Spoločnosť O2 Slovakia dosiahla v treťom štvrťroku 2015 výnosy vo výške 62,1 mil. € (7,4% nárast). K 30. septembru vzrástol počet zákazníkov medziročne o 8,2 % (o cca 89 tisíc) na celkovo takmer 1 773 000. ARPU predplatených služieb predstavoval 6 €, pri fakturovaných zákazníkoch dosiahol 13,2 €.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.