Reklama
Správa dňa

iPhone 15 Pro Max nečekaně pohořel v teste odolnosti

  • včera
11 správ

Viete, že na našom Instagrame máme pre vás pripravenú novú súťaž? Tentokrát o Apple iPhone X. Stačí ak budete sledovať náš profil a v komentári označíte osobu, s ktorou by ste si na novom iPhone X radi spravili prvú spoločnú selfie. Súťaž trvá do nedele 24. júla 2022 do 24:00 hod. Držíme palce

 

Zobraziť tento príspevok na Instagrame

 

Príspevok, ktorý zdieľa TECHBOX (@techbox.sk)

Zobraziť celú správu

Elektrické autá musia do rýchlosti 30 km/h vydávať akustické upozornenie, aby sa predišlo zrážke s chodcami či cyklistami. Národný úrad pre bezpečnosť cestnej premávky v USA preto navrhol, aby si vodič mohol sám vybrať zvuk, ktorý bude auto pri jazde v nízkej rýchlosti vydávať. Mohla by to byť jeho obľúbená pieseň či zvonenie na telefón. Americkí zákonodarcovia však tento návrh zamietli. (autoblog)

Zobraziť celú správu

Nemecko, Rakúsko, Francúzsko a Holandsko nedávno oznámili, že plánujú zvýšiť výrobu energie z uhlia v prípade, že dodávky plynu z Ruska budú náhle pozastavené. Podľa londýnskeho think tanku Ember, by tento krok znamenal zvýšenie objemu európskych emisií o 1,3 % ročne, čo je zanedbateľná hodnota. (electrek)

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Lego dvíha ceny svojich setov. Približne 40 z nich sa zdvihla cena v priemere o 70 dolárov. Medzi nimi aj set „Sám doma“, „Návrat do budúcnosti“, „Rokfortský hrad“ či „Lamborghini Sian FKP 37“. (theverge)

Zobraziť celú správu

TikTok pridá na svoju platformu nový prvok, ktorým chce zamedziť prístup detí k pre nich nevhodnému obsahu. Podobne ako televízia, bude platforma hodnotiť obsah známkou, ktorá bude určovať vekovú hranicu. Ak bude používateľ pod ňou, video sa mu jednoducho nezobrazí. (variety)

Zobraziť celú správu

Podľa dostupných informácií to vyzerá tak, že sa ďalšej verzie Windowsu dočkáme už v roku 2024. Microsoft teda opäť mení taktiku. S príchodom Windows 10 totiž oznámil, že namiesto predstavenia nového systému každé tri roky, dostanú používatelia veľkú aktualizáciu dvakrát do roka. Jeden zo zamestnancov Microsoftu vtedy oznámil, že Windows 10, bude posledná verzia Windowsu. Dnes už vidíme aká je skutočná pravda. (theverge)

Zobraziť celú správu

Pred pár dňami oficiálne odštartovala produkcia limitovaného elektrického hyperšportu Pininfarina Battista. Výkon tohto vozidla je 1 900 konských síl. Vyrábané je z veľkej časti ručne, počet je limitovaný na 150 kusov a výroba jedného trvá približne 8-10 týždňov. (autoblog)

Zobraziť celú správu

CEO značky Polestar oznámil cenovú hranicu, v ktorej sa bude pohybovať ich najnovší model Polestar 3. Ten by sa mal podľa jeho slov predávať za 75 až 110 tisíc eur.  Základná verzia modelu Polestat 2 sa pohybuje na hranici 48 tisíc eur. (insideevs)

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.