Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
12 správ

Tesla Cybertruck je z pohľadu dizajnu konečne hotová. Podľa hlavného dizajnéra je elektromobil v podstate pripravený na výrobu. Vyhlásenie prichádza tri roky po tom, čo generálny riaditeľ Elon Musk odhalil tento elektromobil a po niekoľkých oneskoreniach vo výrobe v dôsledku pandémie COVID-19.

Zdroj | Tesla
Zobraziť celú správu

Škoda v roku 2022 zvýšila predaj elektromobilov. Hoci jej celosvetový predaj áut klesol medziročne o takmer 17 % na 731 300. Podľa údajov predala Škoda v 4. štvrťroku 2022 približne 16 800 elektromobilov, čo je asi si 9 % z celkového objemu značky.

Zobraziť celú správu

Pripravovaný model OnePlus Nord CE 3 unikol na živých fotografiách. K vydaniu môže dôjsť už toto leto. Na zadnej strane sú dva veľké kruhové moduly, v ktorých sú umiestnené tri fotoaparáty. Mal by mať Qualcomm Snapdragon 695 s 5G, 5 000 mAh batériu a 8 GB RAM.

Zdroj | mysmartprice
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Vodičovi kamióna ukradli z návesu 660 robotických vysávačov, zatiaľ čo on spal. Neznámy páchateľ v čase medzi 00.00 h až 09.00 h v sobotu poškodil a následne otvoril dvere návesu, ktoré bolo zaparkované na odpočívadle na diaľnici D2 v smere do Maďarska, pričom odcudzil celkovo 660 kusov robotických vysávačov. Škoda je v celkovej výške 135 000 eur.

Zobraziť celú správu

Audi dosiahlo nový rekord v predaji elektromobilov vo 4. štvrťroku roku 2022. Medziročne predaj vzrástol o 26 % na 420 700. Napriek silnému štvrťroku predala značka v roku 2022 o takmer 4 % menej áut ako v roku 2021. Audi neuvádza výsledky predaja plug-in hybridných modelov.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Huawei predstavuje dostupné bezdrôtové slúchadlá FreeBuds 5i. Vážia iba 4,8 gramu, majú technológiu aktívneho potlačenia okolitých ruchov a kombinovaná výdrž je až 28 hodín. Slúchadlá budú dostupné v troch farbách za cenu 99 eur.

Zdroj | Huawei
Zobraziť celú správu

Raketa Falcon Heavy spoločnosti SpaceX odštartovala tajnú misiu. Raketa vyniesla na obežnú dráhu niekoľko nákladov pre americké Vesmírny sily. Tým hlavným bol vojenský komunikačný satelit. Raketa vyštartovala z floridského Mysu Canaveral, pričom jej dva postranné 1. stupne sa na pevninu vrátili pár minút po štarte a úspešne an nej vertikálne pristáli.

Zobraziť celú správu

Samsung zrejme prejde v skladacom smartfóne Galaxy Z Fold5 na iný typ pántu. Doteraz používal vo všetkých generáciách Fold a Flip tesné zakrivenie, ktoré robilo pomerne hlboký záhyb. Konkurencia využíva dizajn „kvapka vody“, ten umožňuje, aby sa displej mierne prehýbal v priestore pántov, čo vedie k menšiemu polomeru a následne aj záhybu.

Zobraziť celú správu

Google pracuje na novej funkcii, ktorá umožní zakázať alebo povoliť rozšírenia prehliadača Chrome na podľa jednotlivých stránok. V súčasnosti Chrome umožňuje zakázať rozšírenia pre všetky webstránky prostredníctvom nastavení prehliadača, no nemôže ovládať rozšírenia založené na konkrétnej lokalite.

Zobraziť celú správu