Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

22 správ

Tvrdenie, že všetci Číňania sú rovnakí je síce urážlivý stereotyp, no práve na to úzko naväzuje prípad, ktorý sa v Číne stal. Jedna obyvateľka si totiž kúpila iPhone X, nastavila si Face ID, pričom neskôr zistila, že smartfón dokáže odomknúť aj jej kolegyňa. Žena sa teda rozhodla požiadať o náhradu, v čom jej Apple vyhovel. Po opätovnej aktivácii sa ale zopakoval rovnaký scenár.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Disney po rokovaniach odkupuje veľkú časť spoločnosti Fox za 52 miliárd dolárov. Konglomerát si do svojho portfólia pridá Fox Movie a jeho filmové štúdia. Medzi filmy, ktoré sa presunú pod Disney patrí napríklad aj X-Men, Avatar či Simpsonovci. Cieľom spoločnosti je zabezpečiť si lepšie podmienky pri boji s konkurenciou v podobe Netflixu a Amazonu.

Zobraziť celú správu

LG tento rok pokračuje vo výrobe svojich Ultrabookov s názvom Gram. LG Gram 2018 príde v troch veľkostiach, a to 13,3, 14 a 15,6-palcová verzia. Všetky modely ponúknu najnovšiu ôsmu generáciu Intel procesorov, potešiť má aj výdrž batérie. Tá má pri najmenšom modely atakovať výdrž 22,5 hodiny. Čo je na tom pravdy sa dozvieme už na budúcoročnej výstave CES.

Zdroj | LG
Zobraziť celú správu

Technologicko-lifestylový časopis TECHBOX a úspešný portál s dennou dávkou technologických noviniek TECHBOX.sk v spolupráci s partnermi vyhlasujú siedmy ročník unikátnej ankety NAY TECHBOX roka 2017. Hlasovaním v ankete NAY TECHBOX roka 2017 budete zaradení do žrebovania o hodnotné ceny: Samsung Gear S3 Classic, Motorola Moto G5S, Nikon 1 J5 kit a Xiaomi Redmi 4X.

Zobraziť celú správu

Vedeli ste o tom, že v predvianočnom období sa u operátora O2 predá až tretina všetkých zariadení z celkového počtu za rok? Práve v mesiacoch november a december máte totiž najväčší záujem o nové smartfóny, ktorými môžete obdarovať aj svojich najbližších. V O2 môžete mať akékoľvek zariadenie na začiatok len za 2 €. Výhodou je, že v ponuke operátora nenájdete iba smartfóny, môžete si takto výhodne zakúpiť aj smart hodinky, smart váhu, kávovar, hracie konzoly, notebook, ale aj robota Star Wars. Výber zariadení je skutočne bohatý. (PR)

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Hyundai a jej pridružená spoločnosť Kia prichádzajú s odvážnym plánom. Do ôsmych rokoch chcú na trh priniesť dokopy 38 zelených automobilov, pričom prvých sedem by malo prísť do piatich rokov. Väčšina z nich bude poháňaná elektrinou, v portfóliu ale nájdeme aj hybridy a pribudnúť by mal aj Hyundai ix35 využívajúci vodíkové palivo. 

Zobraziť celú správu

SWAN si pre svojich zákazníkov pripravil vianočnú akciu. Počas sviatkov budú môcť zákazníci digitálnej IP televízie SWAN MULTIMEDIA zadarmo sledovať desiatky tematických TV kanálov, vrátane obľúbených dokumentárnych, filmových a športových staníc. Akcia bude prebiehať od 24. decembra až ko konca vianočných prázdnin.

Zobraziť celú správu

Lietajúce drony sa stali samozrejmosťou a okrem nadšencov sú používané aj v boji. Čo ale vytvoriť helikoptéru v skutočnej veľkosti, ktorú by bolo možné ovládať len tabletom? Aurora Flight Services sa s touto myšlienkou pohrala a do staršej helikoptéry umiestnila všetkú potrebnú technológiu na uskutočnenie tohto experimentu.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Bragi sa chce odlíšiť od ostatných výrobcov slúchadiel a vyzerá to tak, že bude úspešná. Do tých svojich chce totiž priniesť umelú inteligenciu, ktorá by snímala okolité zvuky a prispôsobovali hlasitosť hudby podľa nich. Viac sa dozvieme už na technologickej výstave CES v januári. 

Zobraziť celú správu

Svetová mediálna spoločnosť Viasat World oznámila, že telekomunikačný operátor Slovak Telekom bude od zajtra, 14. decembra 2018, ponúkať na svojich televíznych platformách nový kanál Epic Drama. Epic Drama bude spustený 14. decembra na hlavných medzinárodných trhoch spoločnosti Viasat World a ponúkne viac ako 600 hodín najlepších hraných seriálov z celého sveta. Stane sa miestom, kde diváci nájdu najširší výber veľkorozpočtových seriálov rôznych dramatických žánrov v HD kvalite.

Zdroj | Viasat World
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.