Reklama
Správa dňa

Ruší YouTube chronologický infokanál?

25 správ

Tatra banka aktualizovala svoju aplikáciu, ktorá sa zameriava na novinku v úverových produktoch (zrýchlené splácanie bezúčelového úveru), pribudla aj možnosť akceptovať zmluvy, ale pribudli aj funkcie, ktoré sú dostupné bez potreby prihlásenia, ako pobočky, bankomaty, alebo kurzový lístok. či výber z bankomatu.

Zdroj | Google Play
Zobraziť celú správu

Ak čakáte na Siri v slovenskom, alebo českom jazyku, máme pre vás dobrú správu. Český server LetemSvetemApplem totiž získal informáciu, podľa ktorej by sa nové jazyky, vrátane češtiny a prípadne aj slovenčiny mali objaviť do konca tohto roku.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Uber dnes spustil svoju službu UberRUSH okrem New Yorku aj v Chicagu a San Franciscu. UberRUSH je služba, ktorá umožňuje používateľom objednávať si donášku tovaru ako sú potraviny, drogéria, alebo domáce potreby od lokálnych predajcov priamo domov.

https://youtu.be/FRu6M9sCfmo

Zobraziť celú správu

TV digitálnej televízii Magio pribudne od 15. októbra aj filmový kanál JOJ Cinema. Kanál bude dostupný pre zákazníkov s Magio IPTV vo filmovom programovom balíčku v SD kvalite, v rámci  prémiového balíčku HD bude dostupný aj vo vysokom rozlíšení. Zákazníci s Magio Sat budú mať tento kanál už v rámci variantu L a vyšších.

Zobraziť celú správu

Orange sa podarilo pomocou svojich predajní vyzbierať viac ako 15 tisíc starých telefónov vďaka 5 636 zákazníkom, ktorí podporili túto iniciatívu operátora. Za každé zariadenie venoval Orange 50 centov štyrom regionálnym občianskym združeniam.

Zobraziť celú správu

Mini počítače, ktoré priamo pripojíte do HDMI konektora vášho televízoru sú riešením, ako si vytvoriť jednoduché a pomerne výkonné multimediálne centrum. Väčšina však obsahuje iba Wi-Fi modul. Mele PCG02 je tak prvým mini počítačom, v ktorom nájdete aj plnohodnotný Ethernet port.

Zdroj | Mele
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Meizu pravdepodobne plánuje budúci týždeň predstaviť nový smartfón, ktorý sa bude podobať na súčasný model M1 Note, s tým rozdielom, že bude mať kovový kryt. Okrem toho má spoločnosť predstaviť aj svoje prvé inteligentné hodinky, ktoré pravdepodobne nebudú postavené na platforme Android Wear.

Zdroj | Phonearena
Zdroj | Phonearena

 

 

Zobraziť celú správu

Patríte k používateľom, ktorí svoje iOS zariadenie odomkýnajú pomocou tzv. jailbreaku? Potom vás poteší správa, že Pangu uvoľnil prvý „untethered“ jailbreak pre iOS 9. Podporované sú tieto zariadenia iPod Touch, iPhone 4S až iPhone 6S a iPad mini 2 až iPad Air 2.

Zobraziť celú správu

Firma Acer vyhlásila, že ich pripravovaný model Jade Primo, ktorý bude patriť medzi prvé mobilné zariadenia s novým Windows 10 bude obsahovať pomerne bohaté balenie. Okrem smartfónu v ňom totiž nájdete aj klávesnicu, myš a dokovaciu stanicu. Microsoft Continuum si tak budete môcť užívať naplno.

Zobraziť celú správu

Kampaň pre modulárne inteligentné hodinky BLOCKS bola spustená na Kicstarteri a podobne ako sme predpokladali je odsúdená na úspech. Za necelých 48 hodín vyzbierali modulárne hodinky takmer 500 tisíc USD, čo je dvojnásobok požadovanej sumy.

http://kck.st/1GFVeuA

 

Zobraziť celú správu

Východoslovenský tripleplay operátor ANTIK Telecom štartuje aj v Bratislave. Práve v týchto chvíľach odbornej verejnosti predstavuje svoje plány a nové služby, ktoré budú dostupné v našom hlavnom meste. Kompletný článok prinesieme už čoskoro.

 

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.