Reklama
Správa dňa

Windows 10 dostane poslednú bezpečnostnú aktualizáciu v októbri 2028

22 správ
Obsah pokračuje pod reklamou

Telekom rozširuje dostupnosť svojich služieb v Bratislave. Rýchly internet, Magio IPTV a pevná linka cez optickú sieť budú dostupné aj pre obyvateľov veľkej časti Nového Mesta a menšej časti Starého Mesta. Rýchle rozšírenie dostupnosti služieb na optike je možné vďaka využitiu optickej infraštruktúry spoločnosti Towercom.

Zobraziť celú správu

Takáto nádhera s 42,4 Mpx full-frame snímačom a cenou cez 3 500 € sa nám objavila v redakcii na test. Recenziu Sony A7R II nájdete v najnovšom vydaní TECHBOX 11-12/2015 už o pár dní. Čoskoro vám na webe však prinesieme kompletnú živú fotogalériu.

Sony A7R II 10

 

Zobraziť celú správu

The Wall Street Journal získal informácie o tom, že Apple rokuje s viacerými bankami o možnosti posielania peňazí medzi fyzickými osobami pomocou smartfónov Apple. O aký systém má ísť nie je známe, no isté je, že na transfer peňazí majú stačiť iba smartfóny.

Zobraziť celú správu

HP predstavilo zaujímavý a poriadne výkonný Ultrabook s Intel Core i7 a Xeon E3 procesormi, 32 GB pamäťou RAM a do 1 TB SSD diskom pre najnáročnejších používateľov. 15,6″ displej notebooku HP ZBook Studio má v top konfigurácii až Ultra HD rozlíšenie a všetko, na čo si spomeniete. Potešia aj reproduktory Bang & Olufsen. Cenu výrobca radšej neprezradil, nízka však určite nebude.

Zdroj | HP
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Facebook po dlhšom testovaní spúšťa službu Notify, zatiaľ len pre používateľov iOS zariadení. Služba je akousi pokročilou RSS čítačkou v zaujímavom dizajne. Stačí si zvoliť médiá, ktoré chcete sledovať. Notify je samozrejme prepojená s Facebook účtom, takže nechýba zdieľanie či likovanie príspevkov. Appku si môžete stiahnuť z App Store.

https://vimeo.com/145106138

Zobraziť celú správu

CrackBerry zverejnil render budúceho modelu BlackBerry s OS Android. Po modeli PRIV by totiž malo prísť ďalšie zariadenie s prepracovaným Androidom. Nový model má zatiaľ len kódové označenie, Vienna a je jasné, že bude disponovať hardvérovou QWERTY klávesnicou.

Zdroj | CrackBerry
Zobraziť celú správu

Drony sú naozaj nebezpečné. Najnovšie nejaký dobrák narazil do Great Wheel Seattle, veľkého vyhliadkového „kolesa“ v Seattli. Pád DJI drona dokonca rozbil stôl pod kolesom.

https://twitter.com/HenryKIRO7/status/664674384171266048

Zobraziť celú správu

Hyundai má nový používateľský manuál Virtual Guide s rozšírenou realitou. Cez iOS smartfón alebo tablet si môžete pozrieť interaktívny návod na obsluhu v rozšírenej realite, zatiaľ však len pre nový model Sonata. Vyzerá to ale zaujímavo, snáď sa objavia aj ďalšie modely.

https://www.youtube.com/watch?v=kf-wvrfK3-c

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.