Reklama
Správa dňa

Robot Tesla Optimus sa oneskorí

  • včera
  • X
5 správ

Náš Orange VIDEOseriál má za sebou už 4. časti. Pozrite si, ako si správne vybrať váš nový smartfón a tablet. Cenné rady určite pri kúpe nového zariadenia oceníte. V uverejnených dieloch sme sa pozreli na displeje, procesory, fotoaparáty ale aj dáta a dátové služby.

Zobraziť celú správu

Boli ste si pozrieť včera večer Bratislavu počas festivalu Biela noc? Podľa organizátorov festival vytiahol do ulíc aj napriek dažďu 100 tisíc ľudí. Množstvo moderného umenia prepojené s technológiami interaktívne osvetľujúcimi významné budovy či miesta v Bratislave zaujalo aj našu redakciu.

Zdroj | TECHBOX
Zobraziť celú správu

Prezident spoločnosti Volvo na konferencii o autonómnych autách vo Washingtone D.C. uviedol, že Volvo po štarte predaja autonómnych vozidiel príjme plnú zodpovednosť za akékoľvek škody spôsobené autonómnymi automobilmi Volvo a zaplatí všetky vzniknuté náklady a škody. Pravdepodobne si vo švédskej automobilke veria a očakávajú minimálne pochybenie autonómneho systému, ktorý vyvíjajú už niekoľko rokov.

Zdroj | Volvo

 

Zobraziť celú správu

Čítanie dopravných značiek je praktická funkcia moderných áut. Tie najlepšie systémy, ako napríklad aj v nami testovanom Audi Q7, zobrazujú aj doplnkové informácie k obmedzeniam rýchlosti. Pozrite sa ako.

Zdroj | TECHBOX

 

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.