Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

10 správ

Najsledovanejší YouTuber PewDiePie čelil nedávno kritike za rasistické vtipy, za čo mu skončila spolupráca s Disney. PewDiePie však najnovšie uverejnil ďalšie video, v ktorom pokračuje vo svojich vtipoch a ktorým chce bojovať proti vlne kritike médií.

Zdroj | YouTube
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Populárna služba pre cestovateľov Airbnb bude pravdepodobne legálna už aj v Japonsku, no pod niekoľkými podmienkami, informoval portál Bloomberg. Medzi hlavnú podmienku patrí 180-denný limit na prenájom bytu ročne. Japonská vláda tak pravdepodobne chce zabrániť zneužívaniu služby na prenájom s cieľom zisku.

Zdroj | Airbnb
Zobraziť celú správu

Facebook má nový server s názvom Big Basin, ktorý má vylepšenú umelú inteligenciu, informoval portál Verge. Jedná sa o Nvidia GPU servery, ktoré sú navzájom prepojené a dokážu vykonávať náročné operácie ako rozpoznávanie tváre či objektov. Server je až o 30% väčší než predchodca.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Maersk Line, ktorá je známa svojími kontajnerovými loďami, začala spolupracovať s IBM a lodný náklad sa tak začal sledovať počítačom Watson. Konkrétne sa jedná o službu blockchain, ktorá je určená spoločnostiam na sledovanie množstva položiek. Papierovačkám zdá sa odzvonilo.

Zdroj | getty images/
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.