Reklama
10 správ

Huawei na domácom trhu predstavil vynovený model Honor Play 5X. Novinka má 4-jadrový MediaTek procesor, 2 GB pamäť RAM, 5″ HD displej a viac ako slušnú 4 000 mAh batériu. Jeho cena má byť taktiež veľmi slušná – 999 CNY, čo je okolo 139 €!

 

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Apple odstraňuje niektoré blokovače reklám, ktoré priniesol iOS 9. Boli totiž medzi nimi rozšírenia, ktoré inštalovali Root certifikáty do iOS zariadení, čo by v niektorých prípadoch mohlo ohroziť bezpečnosť dát na danom zariadení. Niektoré rozšírenia pre blokovanie reklamy preposielali prenášané údaje na server vývojára, kde z nich bola odstraňovaná reklama. To by však mohli vývojári takýchto rozšírení zneužiť.

Zobraziť celú správu

Čo robíte najbližší utorok? Príďte do Žiliny na výstavu a prezentácie IT noviniek. Presne 13. októbra 2015 o 8.00 hod totiž štartuje IT EXPO 2015, kde nebude chýbať ani naša redakcia TECHBOX. Okrem množstva súťaží počas celého dňa, tomboly môžete zadarmo získať aj aktuálne číslo časopisu TECHBOX 9-10/2015.

Zdroj | IT EXPO
Zobraziť celú správu

Potom ako Google v najnovšej verzii svojho internetového prehliadača Chrome vypol niektoré pluginy a zakázal automatické spúšťanie Flash obsahu pripravuje podobný čin aj spoločnosť Mozilla pre svoj internetový prehliadač Firefox. Ako spoločnosť uviedla do konca roku 2016 chce Mozilla prestať podporovať všetky pluginy okrem Flashu.

Zobraziť celú správu

Google prinesie koncom mesiaca lepšiu integráciu vyhľadávania s iOS 9. Používatelia, ktorí majú na svojom iOS zariadení najnovšiu verziu systému budú vo vyhľadávani vidieť aj obsah svojich aplikácií.

Zdroj | Google
Zobraziť celú správu

Ak ste sa v noci nevedeli pripojiť na Google Drive, problém nebol vo vašom zariadení. Google malo výpadok svojich služieb. V súčastnosti by už všetky služby Google mali fungovať bez problémov.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.