Reklama
Správa dňa

Windows 10 dostane poslednú bezpečnostnú aktualizáciu v októbri 2028

24 správ

Apple ešte ani nespustil predaj nového Apple iPad Pro a už sa objavujú jeho vylepšenia. Spoločnosť Goldgenie ponúka možnosť úpravy jeho zadnej strany, takže môžete mať nový iPad Pro pozlátený žltým alebo ružovým zlatom alebo titánom. Ceny štartujú na 1 855 librách čo je zhruba 2 600 €.

Zdroj | Goldgenie
Zobraziť celú správu

Podľa portálu Sammobile.com juhokórejský Samsung pripravuje nový smart náramok, ktorý by mal byť zo dostupnú sumu. Čo presne bude obsahovať nie je zatiaľ známe, no nemal by chýbať ani snímač srdcového tepu.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Meizu predstavuje slúchadlá HD50 s cenou len 399 CNY čo je len 58 €. Za túto cenu dostanete on-ear slúchadlá s profi meničmi, ktoré sú schopné fungovať v pásmach od 20 do 20 000 Hz pri citlivosti 103 dB a impedancii 32 ohmov. Výrobca tvrdí, že ich harmonické skreslenie je len 0,5%.

Zdroj | Meizu
Zobraziť celú správu

Ak ste čakali na spustenie internetového obchodu operátora 4ka, tak dnes ste sa dočkali. SIM kartu 4ky si môžete kúpiť odteraz aj online, a to nielen rezervované čísla. Obchod nájdete na stránke 4ka.sk

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Čínski vedci vyvivnuli „papier“ z grafénu, ktorý sa vie hýbať a dokonca i chodiť. Na pohyb mu stačí infračervené svetlo, presnejšie na to, aby urobil istý pohyb. Po vypnutí svetla sa vystrie, po zapnutí sa zas zloží. Na podobnom princípe chcú vedci vyvinúť umelé svaly, informoval web Science Advances.

Zobraziť celú správu

Vivo chystá novú vlajkovú loď  X6 medzi smartfónmi. Ďalší teaser odhaľuje, že bude mať aj čítačku odtlačku prstov. Určený má byť aj na platenie pomocou smartfónu. Kedy sa novinka ukáže oficiálne nie je známe, no nemalo by to trvať už dlho.

Zdroj | Vivo
Zobraziť celú správu

Advanced Micro Devices (AMD) Inc. v San Jose čelí obvineniam zo zavádzania zákazníkov so svojimi procesormi s architektúrou Bulldozer. Tie majú podľa výrobcu 8 jadier, no reálne ich majú len 4. Zvyšné 4 jadrá sú len virtuálne.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.