Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

21 správ

S vydaním balíčka Duracell Car Pack prichádza do hry Forza Horizon 3 sedem nových vozidiel. Či už plánujete atakovať hranice rýchlosti s kráľom medzi Camarami vďaka modelu ZL1 alebo si chcete pridať do garáže austrálsky zberateľský kúsok Falcon GT, balíček prináša pestrý mix, ktorý uspokojí každého fanúšika pretekania.

https://youtu.be/A1qbA_pFq50

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Goodyear predstavila dlhodobú víziu budúcich inteligentných pneumatík napojených na riadiace systémy. Na ženevskom autosalóne International Motor Show Goodyear odhalil výrobca svoj najnovší koncept – pneumatiku Eagle 360 Urban. Vyrába sa pomocou 3D tlače a mala by sa stať prvou pneumatikou, ktorá bude vďaka umelej inteligencii schopná cítiť, rozhodovať sa, meniť sa a interagovať.

https://youtu.be/KAdw09M-F-g
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Honor 7 Lite, oceňovaný telefón so skvelým pomerom ceny a výkonu, je od 8. marca dostupný za trvalo zníženú cenu. Obľúbený smartphone so skvelou výbavou je tak ešte dostupnejší. Honor 7 Lite je teraz dostupný za 189 eur. Telefón vo svojej triede disponuje neobvyklými parametrami. Medzi tie patrí napríklad odolné telo z leteckého hliníka, Full HD 5,2“ displej, špičkový procesor alebo bezrámčeková čítačka odtlačkov prstov.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť NVIDIA, známa značka nielen grafických kariet, vyrobila minipočítač Jetson TX2 o veľkosti platobnej karty, ktorý je určený pre robotov a dronov. Novinka dokáže plniť viacero funkcií, ako je navigácia, rozpoznávanie obrazu a hlasu a zároveň zariadenia dokážu vďaka tomuto počítaču fungovať samostatne. Vývojársku verziu počítača Jetson TX2 si je možné predobjednať za 399 až 599 dolárov (približne 379 a 568 eur). Expedícia prvých kusov je naplánovaná na 14. marca tohto roka.

Zdroj | NVIDIA
Zobraziť celú správu

Očakávaný smartfón Samsung Galaxy S8 bude podľa známeho leakstera stáť 800 eur a väčšia verzia S8+ 899 eur, teda dvojica noviniek bude drahšia ako predchádzajúca generácia počas svojho uvedenia na trh.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Spoločnosť HP predstavila novú tlačiareň HP Deskjet GT 5820 All-in-One, ktorá poteší najmä používateľov domácej veľkoobjemovej tlače na atramentových bezdrôtových tlačiarňach. Tlačiarne HP DeskJet GT dokážu so sadou troch farebných fľaštičiek atramentu HP vytlačiť 8 000 strán alebo 5 000 strán s jednou fľaškou s čiernym atramentom. Pri cene 7,9 eura za jednu fľaštičku môžu používatelia tlačiť jednu čiernobielu stranu už od 0,16 centa a farebnú od 0,45 centa. Cena tlačiarne HP Deskjet GT 5820 All-in-One začína na 177 eurách.

Zdroj | HP
Zobraziť celú správu

Smart odpadkový kôš sme tu ešte nemali, no očividne aj taký existuje. TetraBIN je inteligentný mestský kontajner, ktorý vás odmení za vhodenie odpadkov. Projekt chce tak naučiť ľudí neznečisťovať mestské životné prostredie New Yorku. Ako odmena za vhodenie bude kód, po ktorého načítaní dostanete rôzne drobné odmeny či zľavy.

Zdroj | TetraBIN
Zobraziť celú správu

Spoznajte výrazne atraktívnejšiu aplikáciu VÚB Mobil Banking, ktorej dizajn je kompletne prepracovaný, čistý a vzdušný. Na domovskej obrazovke po novom oceníte prehľadný graf s použiteľnými prostriedkami na svojich bežných účtoch vrátane sporiacich účtov, polených prečerpaní a kreditných kariet. Navyše sú vám ihneď k dispozícii aj posledné pohyby na účte. (PR)

Zdroj | VÚBZobraziť celú správu

Známy výrobca herného príslušenstva testuje svoju digitálnu menu zVault, s ktorou bolo vykonaných už viac než 370-tisíci transakcií za posledných 6 týždňov pilotného programu. Razer si chce získať hráčov zaujímavým odmeňovacím systémom (zSilver) za každú transakciu a ponúknuť tak používateľom svojej meny herné príslušenstvo za výhodnejšie ceny.

Zdroj | Razer
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.