Reklama
Správa dňa

Prečo Apple odstúpil of kúpy vyhľadávača Bing?

9 správ

Druhý trailer od Sony na film Spider-Man: Across the Spider-Verse vytvoril rekord v sledovanosti. Nový trailer nazbieral za 24 hodín 148,6 milióna videní, čím prekonal pripravované superhrdinské filmy ako Guardians of the Galaxy Vol. 3 (116,9 miliónov) a The Flash (81,6 miliónov).

Zobraziť celú správu

Google pracuje na funkcii Nájsť moje zariadenie, aj keď je smartfón vypnutý. Podobnou funkcionalitou disponujú aj zariadenia od Applu. Funkcia sa bude volať Pixel Power-off Finder, aspoň teda na smartfónoch Google. Výrobca zrejme zdieľal skorý zdrojový kód Androidu 14 s výrobcami OEM, ktorí sú zaregistrovaní v programe Early Access Program.

Zobraziť celú správu

Apple od roku 2018 zahrnul do každej verzie systému macOS informácie o bitcoinoch. Konkrétne išlo o pôvodnú bielu knihu o bitcoinoch od Satoshiho Nakamota. Nie je známe, prečo by si Apple vybral ako vzorový dokument Nakamotovu bitcoinovú bielu knihu.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Kia chce v roku 2026 predať 1 milión elektromobilov. Automobilka plánuje uviesť plne elektrické vlajkové SUV EV9 na domáci trh v priebehu prvej polovice tohto roka a do roku 2027 postupne naplniť svoj rad elektromobilov 15 modelmi.

Zobraziť celú správu

Helikoptéra Ingenuity prekonala dva nové rekordy. Úspešne dokončila v poradí svoj 49. let, pri ktorom vytvorila nový rýchlostný rekord 6,5 m/s a výškový rekord 16 metrov.

Zobraziť celú správu

Pracovníkom Samsungu omylom unikli cez ChatGPT obchodné tajomstvá. V jednom prípade zamestnanec prilepil dôverný zdrojový kód do četu, aby skontroloval chyby. Ďalší zamestnanec zdieľal kód s ChatGPT a požiadal o optimalizáciu kódu. Tretí zdieľal záznam zo stretnutia, ktorý sa mal previesť na poznámky k prezentácii. Tieto informácie sú teraz voľne dostupné.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.