Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
10 správ

ASUS predstavil Xbox ovládač s OLED displejom. ROG Raikiri Pro bude upravený ovládač od konzoly Xbox Series X, ktorý bude mať nad tlačidlom napájania 1,3″ OLED displej s rozlíšením 128 x 40 pixelov. Použiť ho budete môcť napríklad na prepínanie herných profilov, kontrolovanie statusu nabíjania či zobrazenie animácií alebo textových odkazov. Tlačidlá ako aj telo ovládaču potom prešlo redizajnom v štýle ROG a krížový D-pad nahradil kruh.

Zdroj | asus
Zobraziť celú správu

Nový smart cestovný hrnček od Ember nájdete prostredníctvom siete Apple Find My. Ember Travel Mug 2+ je smart hrnček určený pre ľudí na cestách. Okrem kvalitnej konštrukcie a funkcie zohriatia vášho nápoja bude po novom vybavený aj funkciou Find My a teda budete ho môcť v prípade straty nájsť prostredníctvom vášho Apple zariadenia. Na jeho tele sa navyše bude nachádzať aj reproduktor, ktorý oznámi jeho polohu aj akusticky.

Zobraziť celú správu

Halo predstavilo wearable pre bábätká. SleepSure je náramok, ktorý môže dieťa nosiť na nohe. Následne potom v reálnom čase dostávate informácie o jeho srdcovom tepe, o jeho polohe (či je na chrbte alebo na bruchu“), teplote pokožky a miere pohybu. Zo zozbieraných dát potom budú môcť rodičia či je s dieťaťom všetko v poriadku, prípade prispôsobiť mu prostredie tak aby sa cítilo lepšie.

Zdroj | Halo
Zobraziť celú správu

Spotify prináša funkciu „časovej kapsule“. Aplikácia bude zbierať dáta o tom čo práve počúvate a budúci rok vám váš výber v ten istý čas pripomenie. Opýta sa vás tri otázky, na ktoré odpoviete vami vybranou piesňou a následne uzamkne výsledný playlist „do fľaše“ a ukáže vám ho až v roku 2024. Ide v podstate o inú formu Spotify Wrapped, ktorá by vám mala pripomenúť špecifické obdobie minulého roka a slúžiť ako nástroj na zdieľanie spomienok na sociálnych sieťach. U nás bohužiaľ dostupná nebude.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

OnePlus predstavil nové vlajkové slúchadlá Buds Pro 2. Podobne ako v prípade prvej generácie ide o slúchadlá v kategórii „true wireless“, ktoré boli vyvíjané v spolupráci so spoločnosťou DYNAUDIO. Okrem vylepšeného ANC a kvality zvuku je najväčšou novinkou podpora Dolby Atmos Spatial Audio čo znamená, že tieto slúchadlá by mali priniesť hodnoverný priestorový zvuk. Výrobca ich bude zatiaľ oficiálne predstavil len na čínskom trhu, no globálneho predstavenia by sme sa mali dočkať približne o mesiac.

Zdroj | Oneplus
Zobraziť celú správu

Tvorcovia na Tik Toku budú môcť čoskoro nastavovať vekové obmedzenie pre ich obsah. Tento nástroj je súčasťou snahy o dôslednejšie dodržiavanie pravidiel platformy. Tvorcovia budú môcť po novom obmedziť ich obsah len pre používateľov nad 18+. V pravidlách komunity je napísané, že na sieti je zakázané zdieľať nahotu, sexuálnu aktivitu a sexuálne explicitný obsah. Obsah so sexuálnym podtextom je už teraz vyňatý z kategórie „odporúčané“. Obmedzený obsah však nesmie porušovať vyššie spomínané pravidlá.

Zdroj | TikTok
Zobraziť celú správu

Samsung dokázal prostredníctvom over-the-air aktualizácie opraviť potentcionálnu závadu na ich umývačkách. Kórejský výrobca prednedávnom oznámil, že niekoľko z jeho umývačiek by sa mohlo z dôvodu závady samovoľne vznietiť. Namiesto zvolávania do servisu a zdĺhavých opráv však dokázal problém vyriešiť prostredníctvom jednoduchej softvérovej aktualizácie, ktorú si dokázala umývačka sama stiahnuť aj nainštalovať. V prípade ak nebola daná umývačka „Smart“, Samsung poslal zákazníkom adaptér, vďaka ktorému sa dokázalo zariadenie pripojiť na sieť Wi-Fi a vykonať aktualizáciu.

Zdroj | Samsung
Zobraziť celú správu

Sygic spája sily so spoločnosťou Visteon. Americká spoločnosť patrí medzi dodávateľov elektroniky do kokpitov automobilov. Aplikácia Sygic sa tak bude môcť napríklad prepojiť s kamerami vo vozidle a rozpoznávať dopravné značky, upozorniť vodiča na malý odstup od ostatných vozidiel a podobne. Navigácia je už teraz k dispozícii v app store AllGo spoločnosti Visteon.

Zobraziť celú správu