Reklama
Správa dňa

Xiaomi 14 Ultra bude mať veľký 1-palcový senzor Sony LYT900

15 správ

Služby a produkty bude 4ka predávať na pobočkách Slovenskej Pošty. Od zajtra bude k dispozícii viac ako 1 500 pobočiek. Kredit bude možné dobíjať nielen na pobočkách Pošty, ale aj pomocou iných nástrojov.

Zobraziť celú správu

4ka ponúkne na 30 dní dátový balíček s objemom 1GB na 30 dní za 1 €! Okrem toho bude operátor ponúkať aj prenos kreditu do nasledujúceho obdobia, alebo možnosť výberu čísla pre používateľov.

Zdroj | TECHBOX
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

4ka bude niesť slogan „Váš slovenský operátor“, keďže sa jedná o plnohodnotne slovenskú spoločnosť. 4ka prinesie samozrejme 4G sieť, ktorou v súčasnosti pokrýva viac ako 40 % populácie. Do roku 2016 chce operátor pokryť až 80 % populácie.

Zobraziť celú správu

Aký je vzťah medzi SWANom a Slovenskou Poštou? Spoločnosti majú podpísanú rámcovú zmluvu, pričom Pošta sa nezaviazala na exkluzívnu spoluprácu so SWANom. Slovenská Pošta bude predávať produkty operátora SWAN. Pošta si chce zabezpečiť ochranu práv spolupráce so SWANom, takže ak sa v budúcnosti preukáže úspešnosť spolupráce, Pošta môže získať až 20 % akcií SWANu.

Zobraziť celú správu

Slovenská Pošta pri výbere operátora, s ktorým by chcela spolupracovať oslovila aj ostatných operátorov na trhu a nakoniec si vybrali práve spoločnosť SWAN, ktorá dokáže priniesť práve pridanú hodnotu, ktorú podľa vyjadrení zástupcov Pošty ostatní operátori nevedeli ponúknuť. Čo je pridanou hodnotou sa dozvieme čoskoro.

Zdroj | TECHBOX
Zobraziť celú správu

Podľa serveru Hollywood Reporter sa chystá návrat slávneho seriálu MacGyver pod taktovkou Jamesa Wana. Sme zvedaví s akými technológiami sa bude hlavná postava „hrať“ pri vytváraní inak funkčných vecí. Seriál by mal mať 20 a viac častí.

 

 

Zobraziť celú správu

Server Pocket-lint zverejnil neoficiálne informácie, podľa ktorých by mal mať nový tablet Surface 4 od Microsoftu dve rozdielne uhlopriečky displeja. Konkrétne 12,9″ a 14″. Či to bude pravda sa dozvieme už v utorok na pripravovanej tlačovej konferencii Microsoftu.

Zdroj | pocket-lint.com
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.