Reklama
Správa dňa

Spotify testuje zoznamy skladieb generované AI

10 správ

Xiaomi už tvrdo pracuje na nástupcovi obľúbeného modelu Mi4, novinka Xiaomi Mi5 by mal ako prvý smartfón na svete ponúknuť nový ultrazvukový snímač odtlačkov prstov. Technológia pre tento druh snímača je totiž implementovaná aj do čipsetu Qualcomm Snapdragon 820, ktorým by mal byť nový model vybavený. Viac sa dozvieme v novembri, kedy by mala byť čínska novinka oficiálne predstavená.

Zobraziť celú správu

Už zajtra vám prinesieme čerstvé informácie o štarte mobilných služieb ďalšieho operátora. Áno, symbolicky v nedeľu 4.10.2015, pravdepodobne sa totiž bude volať Štvorka. Sledujte nás!

Zobraziť celú správu

Po tom, ako smartfóny s Androidom ohrozovala chyba Stagefright našli bezpečnostní experti ďalšiu chybu, ktorá dostala názov Stagefright 2.0. Chyba využíva knižnice multimédií, takže sú zraniteľné takmer všetky Android zariadenia od prvej verzie. Chyba môže za určitých predpokladov umožniť útočníkom získať kompletnú kontrolu nad zariadením.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Axis Communications, popredná spoločnosť v oblasti IP kamier predstavila softvérový balíček AXIS Guard Suite, ktorý sa skladá z trojice aplikácií AXIS Motion Guard pre detekciu pohybu, Axis Fence Guard pre ochranu oplotenia a AXIS Loitering Guard pre detekciu podozrivého správania v poloverejných priestoroch.  Trojica aplikácií sa ľahko inštaluje do kamier Axis a umožnia omnoho efektívnejší videodohľad.

https://youtu.be/6etmVYLKQCA

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.