Reklama
Správa dňa

Thule sťahuje viacero detských sedačiek, použité chemikálie sú toxické

21 správ

Spoločnosť Fossil ukázala svoje pripravované inteligentné hodinky. Tie okrem toho, že pobežia na operačnom systéme Android Wear zaujmú určite aj tým, že ponúknu okrúhly ciferník. Hodinky Moto 360 tak dostanú konkurenciu, cena novinky od Fossilu však bude podstatne vyššia.

Inteligentné hodinky Fossil

Zobraziť celú správu

Spoločnosť ASUS podpísala patentovú dohodu s Microsoftom. V nových telefónoch a tabletoch tohto výrobcu tak budú predinštalované kancelárske aplikácie Microsoftu, vrátane rôznych doplnkov.

asus_zenfone_2_32

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Telekom dnes uviedol nový koncept predajní, ktorý okrem nového dizajnu prinesie zákazníkom aj užitočné služby. Prvá nová predajňa, ktorú nájdete v bratislavskom Auparku predstavuje najmodernejšiu predajňu Telekomu v Európe.

Zdroj | Telekom
Zobraziť celú správu

Spoločnosť Creative predstavila nový model herných slúchadiel s mikrofónom Creative SB Blaze, ktoré majú hráčom počítačových hier poskytovať vynikajúci zvuk, čistú komunikáciu a samozrejme aj pohodlie pri dlhšom nosení. Nové slúchadlá sa do predaja dostávajú práve teraz, pričom ich cena je stanovená na 39,99 €.

Zdroj | Creative
Zobraziť celú správu

Nový update Skype 6.3 pre iOS 9 ponúkne 3 nové funkcie – Slide Over alebo Split View pre jednoduchšiu komunikáciu so známymi na bočnom paneli; odpovedať na správu priamo z notifikácie a spustenie Skype konverzácie priamo z vyhľadávania Spotlight.

Zdroj | Skype
Zobraziť celú správu

TP-LINK predstavil bezdrôtovú cloudovú kameru NC220 s nočným videním, ktorá funguje aj po tme do vzdialenosti 5,5 m. Zabudovaný snímač pohybu sa zas postará o to, aby nahrávala len v čase, keď sa niekto v objekte pohybuje. Spravovať ju môžete cez iOS alebo Android zariadenia.

TP-Link NC220

Zobraziť celú správu

V susednom Česku vymysleli lavičku, ktorá dokáže bezdrôtovo nabíjať smartfóny so štandardom Qi, cez dvojicu USB portov čokoľvek iné, má Wi-Fi s pripojením na internet a o jej chod sa stará solárny panel. Okrem toho lavička CapaSitty meria aj kvalitu ovzdušia v jej okolí.

Zdroj | FullCapaCity
Zobraziť celú správu

Triple-play operátor Slovanet predstavil novú ponuku služieb, v ktorej si to môžete „poskladať ako chcete“. Vyberať si môžete z optického, metalického alebo bezdrôtového internetu a televíznych či volacích programov.

 

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Microsoftu unikli fotografie a špecifikácia ďalšieho modelu. Lumia 550 by mala byť základným modelom s procesorom Snapdragon 210, 4,7″ HD displejom a 5 Mpx fotoaparátom. Oficiálneho predstavenia by sme sa mohli dočkať budúci týždeň.

Zdroj | @evleaks
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.