Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

11 správ

Aplikácia Google app pre iPhony dostala nové funkcie. Prvou novinkou je pridanie funkcie Gboard klávesnice, ktorá umožňuje odosielať GIF, emoji či iné súbory priamo cez Google app. Novou funkciou je aj Trending on Google, kde si môžete prečítať najnovšie zaujímavosti zo sveta. Poslednou novinkou je integrácia 3D Touch, pod ktorým nájdete zjednodušené a zrýchlené vyhľadávanie.

Zdroj | Google
Zobraziť celú správu

Nemecká firma Festo vyvinula OctopusGripper, špeciálne robotické rameno v tvare chápadla chobotnice, ktoré dokáže pracovať s objektami. Vyzerá síce trochu desivo, ale malo by ísť o bezpečnejšiu alternatívu ku klasickým robotickým ramenám.

https://www.youtube.com/watch?v=ZPUvA98uSj8

Zobraziť celú správu

Aplikácii Apple Music sa podarilo prekonať svoju konkurenciu v počte nových unikátnych používateľov. Pýtate sa, ako sa tejto službe podarilo prekonať Spotify či Pandoru? Jednoducho, Apple Music spustil 3-mesačný trial zdarma, ktorý im zabezpečil 40,7 miliónov unikátnych používateľov na telefónoch.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Boli ste už na novom sci-fi Ghost in the Shell? Ak nie, môžete si aspoň vyskúšať nový VR zážitok, ktorý je dostupný pre Oculus Rift a Gear VR zariadenia. Video si môžete pozrieť na Facebookovej stránke, kde nájdete aj odkazy na stiahnutie pre VR platformy.

 

Zobraziť celú správu

Toyota investovala v rámci svoho výskumného inštitútu 35 miliónov dolárov, aby objavili nové batérie a palivové články. Na výskume spolupracuje aj Standford University či MIT a na výskume sa bude podielať nová umelá inteligencia, na ktorej pracovali priamo v Toyote.

 

Zobraziť celú správu

Dron GoPro Karma, ktorý bol ohlásený ešte minulú jeseň, si konečne našiel cestu na európsky trh. Ak ste teda premýšľali nad dronom, GoPro Karma si môžete kúpiť v Španielsku, Taliansku, Nemecku, Francúzsku či Veľkej Británii za cenu 999 eur. Ak k nemu chcete aj kameru GoPro Hero5, pripravte si 1 399 eur.

Zdroj | GoPro
Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.