Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

25 správ

Spoločnosť ADATA rozšírila ponuku svojich powerbánk o nové modely P16750 a P20100, ktoré dokážu prijať 16 750 mAh a 20 100 mAh. Zároveň ponúkajú dvojicu USB portov s prúdom 2 A a majú tiež LED ukazovatele nabitia. Cenu prvého modelu zatiaľ nepoznáme, no model P20100 by sa mal predávať za zhruba 30 €.

Zdroj | ADATA
Zobraziť celú správu

Značka Honor vypočula prosby fanúšikov a od januára ponúka Honor 9 za novú cenu, 389 €. Honor 9 ponúka 5,15-palcový Full HD displej, duálny fotoaparát s rozlíšením 12+20 Mpx, procesor Kirin 960 s 4 GB RAM a batériu s kapacitou 3 200 mAh. Honor 9 taktiež čoskoro dostane aktualizáciu na Android Oreo. K dispozícii je v modrom, čiernom a sivom odtieni.

Zdroj | Honor
Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Samsung si včas pred očakávaným predstavením nového smartfónu Galaxy S9 patentoval DeX Pad. Malo by ísť o novú generáciu dokovacej stanice, ktorá umožňuje používať telefón ako desktopový počítač. Nová generácia by mala priniesť bezdrôtové pripojenie a možnosť používať dotykovú plochu telefónu ako touchpad.

Zobraziť celú správu

Nedávno oznámená integrácia grafických jadier AMD do notebookových procesorov Intel zrejme bude platiť aj pre desktopové procesory. Prezradila to indická stránka Intelu, na ktorej sa objavili špecifikácie procesoru Core i7-8809G. Podľa TDP by malo ísť o desktopový procesor, isté to ale zatiaľ nie je. Viac sa možno dozvieme na výstave CES 2018.

Zobraziť celú správu

Spoločnosť ADATA predstavila kompaktnú powerbanku P10050, ktorá dokáže prijať 10 50 mAh. Zároveň ponúka dvojicu USB portov, ktoré poskytnú prúd 2 A a umožňujú batériu naraz dobíjať a vybíjať. Predpokladaná cena ADATA P10050 by sa mala pohybovať na úrovni 20 €.

Zdroj | ADATA
Zobraziť celú správu

Americká správa potravín a liečiv schválila zariadenie dermaPACE, ktoré dokáže pomocou akustických šokových vĺn liečiť vredy na nohách u diabetických pacientov. Ide o ďalšie technologické zariadenie, ktoré prešlo novým schvaľovacím systémom FDA, vytvoreným špeciálne pre nové zdravotnícke pomôcky.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Certifikáciou TENAA prešla nová verzia telefónu Nokia 6 (2018), ktorá ponúkne Snapdragon 630, Adreno 508, 5,5-palcový Full HD displej a 4 GB RAM. Do predaja by sa mali dostať dve verzie a to s 32 GB a 64 GB vnútornou pamäťou. Kedy, kde a za koľko sa bude nová Nokia 6 predávať by sme sa mali dozvedieť už čoskoro.

Zdroj | TENAA
Zobraziť celú správu

Portál Chrome Unboxed odhalil v repozitároch Chromium zmienky o Chromebook tablete Nautilius od Samsungu, ktorý by mal mať zabudovaný fotoaparát Sony IMX258, aký používa aj telefón LG G6. Ak sú tieto informácie pravdivé, Samsung bude ponúkať Chromebook s najlepším fotoaparátom na trhu.

Zobraziť celú správu

Po fiasku so znižovaním výkonu za účelom šetrenia životnosti batérie má teraz po Apple problém aj Samsung. Niektorí majitelia tabletofónu Galaxy Note8 sa totiž sťažujú, že po úplnom vybití smartfónu ho nevedia znova nabiť, a teda ani zapnúť. Samsung im odporúča zariadenie zameniť za nový kus alebo využiť špeciálnu metódu nabíjania. Tá spočíva v opakovanom pripájaní a odpájaní nabíjacieho kábla v 10-15 sekundových intervaloch s 30-sekundovými prestávkami.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.