Reklama
Správa dňa

Batérie v iPhonoch 15 majú dvojnásobnú životnosť

13 správ

Operačný systém Android Wear 2.0 je dostupný pre ďalšie smart hodinky. Do skupiny patria Polar M600, Nixon Mission, Fossil Q Wander, Fossil Q Marshal a Michael Kors Access. Veríme, že sa aktualizácia dostane aj na všetky ostatné inteligentné hodinky.

Zdroj | Google
Zobraziť celú správu

Zaujal vás hlasový asistent Google Home? Technologický gigant Google prichádza s ďalšou novinkou a to je Google Gnome, umelá inteligencia v tele záhradného trpaslíka, ktorý vám vie spustiť smart záhradnú techniku ako napríklad hadicu na polievanie či kosačku. No nekúp to.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Máme tu novú reklamu od Apple, tenokrát propagujúcu druhú sériu hodiniek Apple Watch 2. Heslo reklamy je „live bright“ a môžeme v nej vidieť funkcie ako vodeodolnosť, sledovanie dýchania či aktivity. Celé to podkresľuje skladba od Beyoncé.

https://www.youtube.com/watch?v=BNpiwOkKIJ8

Zobraziť celú správu

Spoločnosť Blue Origin, ktorá vytvorila raketu New Shepard, vyhrala niekoľko ocenení spolu s jedným špeciálnym, ktoré smerovalo šéfovi spoločnosti Jeffovi Bezosovi. Collier Trophy 2016 smeruje ľuďom, ktorí sa zaslúžili o úspechy v auronautike a astronautike v Amerike.

Zobraziť celú správu

Na Slovensku je od včera oficiálne dostupná nová vlajková loď od Huawei s označením P10. Cena je pre náš trh nastavená na 599 eur a môžete si vybrať z farieb Graphite Black, Mystic Silver, Prestige Gold a Dazzling Blue. V našej recenzii si môžete prečítať, aký je tento smartfón perfektný.

Zobraziť celú správu

YouTube kanál DigitalFoundry zaoberajúci sa profesionálnymi analýzami nielen konzolových hier priniesol ďalšie zaujímavé video. Tentokrát sa tím pozrel na jednoduchú hru Mass Effect Andromeda bežiacu na grafických kartách NVIDIA GeForce GTX 1060 vs AMD Radeon RX 480.

Zobraziť celú správu
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.