Reklama
Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.
9 správ

IKEA uvádza na trh VINDSTYRKA, inteligentný senzor na meranie kvality vzduchu v interiéri. Tento senzor dokáže zachytiť najškodlivejšie znečisťujúce látky a to pevné častice PM2,5, ktoré nie sú viditeľné voľným okom. Okrem toho displej zobrazuje aj úroveň vlhkosti či teploty vzduchu. Po prepojení s inteligentnou stanicou DIRIGERA vie navyše senzor komunikovať s čističkami vzduchu v prípade potreby ich aktivovať.

Zdroj | IKEA
Zobraziť celú správu

Microsoft čoskoro prinesie rozsiahlu aktualizáciu Windows 11. Najväčšou zmenou bude jednoznačne podpora Bing Chat v hlavnom paneli. Ak sa teda budete chcieť nového AI chatbota niečo spýtať nebudete musieť ani otvoriť prehliadač. Medzi ďalšie prídavky patrí napríklad podpora Phone Link pre iPhony, vylepšené dotykové ovládanie či nové a rozšírené možnosti Phone Link pre používateľov smartfónov s operačným systémom Android.

Zobraziť celú správu

WhatsApp vám umožní vytvárať si nálepky z vašich vlastných fotiek. Pokiaľ ste používateľom WhatsAppu na iPhone, budete môcť po novom jednoducho vytvoriť a zdieľať vami vytvorené nálepky s vašimi priateľmi alebo blízkymi. Stačí len otvoriť aplikáciu fotoaparátu, vybrať fotku, kliknúť a podržať na predmet, z ktorého chcete vytvoriť nálepku a následne ju prilepiť do WhatsAppovej konverzácie.

Zdroj | 9to5Mac
Zobraziť celú správu

Meta odhalila svoj plán na AR/VR hardvér na štyri roky dopredu. Do roku 2025 by mala spoločnosť predstaviť vlastné inteligentné okuliare spoločne s inteligentnými hodinkami, ktoré by ste mali vedieť ovládať prostredníctvom neurónového rozhrania. Portál The Verge ďalej informoval, že do roku 2027 sa máme dočkať troch nových Quest headsetov.

Zobraziť celú správu
Obsah pokračuje pod reklamou

Dnes o 22:00 nás čaká Tesla Investor Day 2023. Počas neho by sme sa mali dočkať odhalenia tretej časti „Master Planu“ Elona Muska. Ten by mal obsahovať novú elektricku platformu, vďaka ktorej by sme sa mali dočkať najlacnejšej Tesly doposiaľ, posun v rámci robotaxi a tiež snahu o „extrémnu expanziu“. Konferenciu budeme sledovať a všetky novinky z nej nájdete v článku na webe TECHBOX.sk.

https://youtu.be/Hl1zEzVUV7w
Zobraziť celú správu

Microsoft prináša iMessage na Windows 11. Používatelia operačného systému Windows majú už dlhšie možnosť prepojiť ich notebook/PC a Android smartfón prostredníctvom aplikácie Phone Link. Po najnovšej aktualizácii však túto službu budú môcť používať aj vlastníci iPhonov. Podobne ako na Macu tak budú môcť prijímať správy a hovory prostredníctvom aplikácie iMessage.

Zdroj | Microsoft
Zobraziť celú správu

TopO2 svoju pozíciu číslo 2 medzi operátormi na Slovensku oslávilo adrenalínovým skokom generálneho riaditeľa Igora Tótha na padáku. Pristál na vyznačenom mieste s číslovkou 2. Video so zaujímavým titulkom „Malý krôčik pre človeka, veľký skok pre O2“ si môžete pozrieť aj vy.

Zobraziť celú správu

iRobot v týchto dňoch uvoľňuje novú verziu aplikácie iRobot Home, v7.3. Zaujímavé vychytávky dostávajú modely Roomba j7/j7+ a Roomba Combo j7/j7+. Pomocou funkcie Find my pet Roomba nájde v domácnosti a urobí fotku domáceho miláčika, resp. urobí fotku miestnosti. Pomocou aplikácie tiež budete môcť využiť robota, aby ste ho navigovali kde potrebujete. Môžete si tak z neho urobiť „autíčko“ na diaľkové ovládanie, vďaka zapnutej kamere však budete môcť skontrolovať domácnosť na diaľku.

Zdroj | iRobot
Zobraziť celú správu

Spotify prináša malú, no užitočnú aktualizáciu svojej aplikácie. Známe tlačidlo srdca bude v appke nahradené tlačidlom +, ktoré dokáže viac než len označiť skladby, ktoré chcete uložiť. V podstate zjednocuje ikony srdca a „Pridať do zoznamu skladieb“ do jediného tlačidla. To znamená, že keď použijete toto tlačidlo, budete môcť jediným klepnutím uložiť a vybrať cieľ akejkoľvek skladby, zoznamu skladieb, či podcastu.

Zobraziť celú správu