Reklama

Robotický vysávač a mopovač v jednom - Symbo xBot 5

Zdroj | Symbo
PR článok
Zdroj | Symbo
Zdroj | Symbo

Robotický vysávač robí modernú domácnosť ešte pohodlnejšou. O každodenný neporiadok je postarané. Nový Symbo xBot 5 navyše pridáva k dokonalosti kvalitný mop.

Zdroj | Symbo

Medzi robotickými vysávačmi sa so značkou Symbo stretávame čoraz častejšie. Symbo D300 patrí medzi bestsellery nielen vďaka jednoduchému používaniu, ale najmä pre veľmi priaznivú cenu.

Pozrite si

Koniec s domácimi prácami? Symbo xBot 5 PRO umyje a povysáva za vás

Teraz prichádza na trh model oveľa prepracovanejší. Veľkým plusom je práve vstavaný mop, ktorý dokáže umývať podlahu na mokro, a to i v priebehu vysávania. Vysávač teda nemusí jazdiť dvakrát. Ku kladným vlastnostiam patrí tiež presná gyroskopická navigácia. Robota vedie systematicky k uprataniu celej podlahovej plochy. Cena, za ktorú takto nadupaného robota zaobstaráte, je takmer neodolateľná. V ponuke sú dve verzie – Symbo xBot 5 a Symbo xBot 5 PRO.

Zdroj | Symbo

Robotický vysávač Symbo xBot 5

základná verzia ponúka funkciu mopu s elektronicky riadenou pumpou. Ako jeden z mála hybridných robotov mopuje v priebehu vysávania. Mopovacia textília sa automaticky vlhčí po celú dobu upratovania a pred nabehnutím do nabíjacej stanici sa dávkovanie vody vypne. Ak nemáte práve v pláne mopovať, môžete kombinovanú nádobku na vodu vymeniť za jednu veľkú nádobu na nečistoty.

Zdroj | Symbo

Inteligentná Smart GYRO navigácia vedie robota neomylne celým bytom, aby nevynechal ani smietku. Po skončení upratovania si sám nájde cestu späť na nabíjaciu stanicu. Povysáva všetky typy tvrdých podláh a nízke koberce. Vďaka rotačnej kefe zo štetín a gumových lamiel pozbiera chuchvalce prachu, vlasy i zvieraciu srsť. Samozrejmosťou sú senzory proti pádu zo schodov. Prekvapí svojou nízkou hlučnosťou pri zachovaní vysokého sacieho výkonu až 1300 Pa.

Pozrite si

Ako sa nám osvedčil robotický vysávač Symbo xBot 5 PRO v dlhodobom teste?

Robotický vysávač Symbo xBot 5 PRO

Model PRO prináša naviac pohodlie mobilnej aplikácie. Pomocou vášho smartfónu môžete zapnúť vysávač odkiaľkoľvek, prepínať režimy vysávania alebo intenzitu dávkovania vody. Veľmi užitočné je plánovanie upratovania, či už na pravidelnej dennej alebo týždennej báze. Môžete si prezrieť mapu upratovania a dozviete sa aj celkovú upratanú plochu a čas upratovania. Navyše, aplikácia je v slovenčine, čo nebýva v tomto segmente tak úplne zvykom.

Zdroj | Symbo

Pomerom cena/výkon sa jedná o jeden z najzaujímavejších robotických vysávačov na trhu. Vďaka výbornej navigácii a možnosti plánovania upratovania si robota nemusíte takmer vôbec všímať. Stačí len pravidelne vysypávať odpadnú nádobku. Integrovaný mop navyše udrží Vaše podlahy v úplnej čistote.

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.