Poznáme výhercu robotického vysávača iRobot Roomba i3+ so stanicou Clean Base

Možno aj vy ste mali šancu vyhrať unikátneho pomocníka do domácnosti, najdostupnejší robotický vysávač s automatickým vyprázdňovaním – iRobot Roomba i3+. Stačilo sledovať náš profil na Instagrame, zapojiť sa do súťaže a boli ste v hre. My výhercu už poznáme. Kto vyhral?

iRobot len nedávno predstavil na Slovensku novú sériu inteligentných robotických vysávačov Roomba série i3 (Roomba i3 a Roomba i3+), ktorá do strednej triedy prináša automatickú vyprázdňovaciu stanicu Clean Base a inteligentnou navigáciou. Vy ste mali unikátnu možnosť vyhrať novinku práve aj s automatickou vyprázdňovacou stanicou Clean Base. Vďaka nej sa totiž robotický vysávač zbavuje nazbieraných nečistôt úplne sám. Roomba i3+ automaticky vyprázdňuje povysávané nečistoty, prach a chlpy zo zásobníka do stanice Clean Base po dobu viac ako 60 dní.

Nová séria robotických vysávačov Roomba i3 disponuje inteligentnou navigáciou, vďaka čomu sa pohybuje lineárne a logicky. Nepotrebuje ani kameru a pritom povysáva celý povrch podlahy, vrátane kobercov. Plne nabitá Roomba i3 vysáva až 75 minút. Navyše pomocou technológie iRobot Genius Home Intelligence s prvkami umelej inteligencie sa naučí zvyklosti pri upratovaní a navrhne vám plány čistenia.

Pozrite siCenovo dostupná Roomba i3+ s auto vysýpaním dokáže príjemne prekvapiť

Výhodou robotického vysávača je aj šetrenie elektrickej energie. V celkovom súčte vás ročná prevádzka robotického vysávača na elektrickej energii stojí len 2,77 €, porovnajte si to s klasickým vysávačom v tabuľke nižšie!

ZDROJ | iRobot

Pravidelnými aktualizáciami softvéru sú do robotických vysávačov neustále pridávané nové funkcie, ktoré sú založené na najnovších technológiách. V septembri 2021 pribudne aj pre túto novinku iRobot Roomba série i3 funkcia mapovania a výberu miestností, ktoré sa majú vysávať. Všetko toto funguje cez mobilnú aplikáciu iRobot Home, v ktorej je možné robota nastaviť na konkrétny čas v každom dni počas týždňa, ale aj na automatické upratovania, napríklad ak sa vzdialite z domu na viac ako 200 metrov. 

Ak sa raz rozhodnete pre iRobot, môžete sa tešiť aj na jedinečný iServis Premium. Ak váš robot potrebuje servisný zásah, všetko vyriešite z pohodlia domova cez jednoduchý formulár na www.irobot.sk. Vďaka nadštandardnému riešeniu reklamácií Pick & Return, vyzdvihne váš robot zdarma kuriér priamo u vás doma a v iRobot sa postarajú o jeho opravu. V autorizovanom servise sa opravujú robotické vysávače alebo mopy výhradne s použitím originálnych náhradných dielov. Najneskôr do 10 dní vám robot vrátia späť na vašu adresu. Vyčistený, opravený a funkčný.

ZDROJ | iRobot

Zamilovali ste sa do novinky iRobot Roomba série i3? Neprekvuje nás to. Jeden z vás ho však mohol vyhrať, a to rovno so stanicou Clean Base aj v našej súťaži, ktorú sme spustili na Instagrame. Zapojili sa tisícky z vás, dnes už poznáme víťaza, a je ním… Michaela P. z Dubnice nad Váhom. Gratulujeme!

Budeme radi ak nás budete sledovať na Instagrame Techbox.sk, kde pre vás pravidelne pripravujeme aj nové súťaže, no dozviete sa tu info z našej redakcie a jej zákulisia. Ak máte radi robotických pomocníkov v domácnosti, odporúčame vám sledovať aj profil iRobotSlovensko, partnera našej súťaže.

A ak sa vám iRobot Roomba i3+ páči a nevyhrali ste ho, rozhodne si prečítajte aj našu recenziu. Možno už čoskoro bude upratovať aj váš dom či byt. V našej redakcii je už stálym členom a my vďaka tomu máme viac času na písanie článkov, tvorbu videí a zaujímavého obsahu pre vás :)

 

 

Komentáre k článku