Reklama

Poznáme výhercov 5G smartfónov T Phone a T Phone Pro od Telekomu

TECHBOX

Piata generácia mobilných sietí je definitívne tu. Vy si tak môžete užívať vyššie prenosové rýchlosti, kratšiu dobu odozvy a ešte spoľahlivejšie pripojenie aj vďaka 5G od Telekomu.

Že ešte nemáte 5G smartfón? O dva nové smartfóny T Phone a T Phone Pro ste hrali aj s nami. My už vieme, kto ich vyhral.

Nová 5G sieť od Telekomu so sebou prináša reálne rýchlosti už na úrovni 300 – 600 Mb/s pri sťahovaní a 60 – 80 Mb/s pri odosielaní dát. Nejde však iba o rýchlosť, ale aj dobu odozvy. Tešiť sa môžete na rýchlejšie reakcie pri prehliadaní webu a sociálnych sietí, ale napríklad aj značnú výhodu oproti súperom pri hraní online hier.

Obsah pokračuje pod reklamou

Dostupnosť 5G siete od Telekomu sa rozširuje doslova z týždňa na týždeň a tak je najvyšší čas naskočiť na túto vlnu inovácií. Telekom preto prišiel s vlastnými smartfónmi, ktoré majú za úlohu priniesť 5G do každého vrecka.

Smartfóny T Phone a T Phone Pro sú smartfóny špeciálne optimalizované pre 5G sieť od Telekomu. Deutsche Telekom na ich vývoji spolupracoval so spoločnosťou Google, vďaka čomu excelujú nie len v rámci mobilného pripojenia, ale aj rýchlosti a spoľahlivosti samotného operačného systému Android 12.

Model T Phone ponúkne 6,52″ HD+ displej, na ktorom si môžete vďaka úspornému hardvéru a batérii s kapacitou až 4 500 mAh užívať aplikácie, hry, filmy či hudbu po celý deň. O zachytenie dôležitých momentov z rôznych uhlov sa postará 50 Mpx hlavný fotoaparát na zadnej strane doplnený o 2 Mpx makro fotoaparát a 2 Mpx snímač hĺbky obrazu využívaný pri tvorbe portrétových fotografií s rozmazaným pozadím, teda tzv. bokeh efektom.

Ak máte radšej viac priestoru na prácu aj oddych, potom je tu model T Phone Pro vybavený 6,82″ HD+ displejom a až 5 000 mAh batériou, ktorú dokonca možno nabíjať aj bezdrôtovo. Na zadnej strane zas spomínanú trojicu fotoaparátov dopĺňa štvrtý, 5 Mpx snímač vybavený ultraširokuhlým objektívom, vďaka ktorému sa do záberu toho vojde viac – viac z výhľadu, prírody, aj ľudí okolo vás.

A teraz to najdôležitejšie. Práve vďaka Telekomu ste na našej stránke hrali o dva nové smartfóny T Phone a T Phone Pro. Stačilo správne odpovedať na 2 súťažné otázky najneskôr do polnoci 16. októbra 2022 a boli ste v hre. Nový T Phone a T Phone Pro od Telekomu získavajú: Hanna R. – Veľké Trakany, František G. – Mýtna. Gratulujeme!

A aké boli správne odpovede na súťažné otázky?
1. Akú službu získaš k smartfónom T Phone a T Phone Pro na 3 mesiace zadarmo?
Google One (100 GB)

2. Koľko fotoaparátov nájdeš na zadnej strane modelu T Phone Pro?
4 (Quad Camera System)

Ak ste nemali šťastie v našej súťaži, vedzte, že smartfóny T Phone a T Phone Pro si môžete objednať prostredníctvom e-shopu, zákazníckej linky alebo priamo v predajni, kde si oba modely môžete pred ich kúpou vyskúšať naživo.

Model T Phone môže byť váš od paušálu Základ 18 € už za 1 €, pričom mesačne zaň zaplatíte k paušálu iba 6 €. Podobne je to s vyšším modelom T Phone Pro, ktorý môžete získať s nízkou akontáciou už od 1 € a rovnako nízkym mesačným poplatkom v závislosti od paušálu.

A aby sme nezabudli, aktuálne nám prebieha nová súťaž, kde môžete spoznať elektronický podpis s OKdokument a vyhrať LEGO Land Rover Defender!

Ďalšia story
Zatvoriť

Newsletter

Ďakujeme za váš záujem! Odteraz vám už neunikne žiadna novinka.
Ľutujeme, ale váš formulár sa nepodarilo odoslať.